Lewandowska i Chodakowska w tych samych bluzach! Znamy cenę!

28 grudnia 2019
Przez: : M.S.

Trenerki wybrały na święta tą samą stylizację. Lewandowska i Chodakowska w tych samych bluzach! Wiemy skąd je mają i jaka jest ich cena!

Anna Lewandowska i Ewa Chodkowska to z pewnością najbardziej znane trenerki w Polsce. Chociaż się mówi, że panie nie pałają do siebie zbytnią sympatią, one starały się udowodnić, że wcale tak nie jest. Na jednej z imprez branżowych zrobiły sobie nawet wspólne zdjęcie, czym później pochwaliły się w sieci.

https://www.instagram.com/p/B6VqxoRH7DN/

Zarówno Ania i Ewa to już je tylko trenerki. Obie świetnie radzą sobie jako bizneswoman. Tworzą własne marki produkty. Chodakowska wypuściła na rynek swoją linię kosmetyków dostępnych w sieciach Rossmann. Również Ania stworzyła własną markę kosmetyczną. Oprócz tego obie panie raczą swoich klientów zdrowymi przekąskami. Ewa jest również właścicielką firmy cateringowej, a Ania otworzyła siec kawiarni.

Wydawać, by się mogło, że obie trenerki mocno ze sobą rywalizują. Jednak one twierdzą, że nie są dla siebie żadną konkurencją. Fani obu pań wciąż doszukują się przytyków ze stron trenerek. Ostatnio, po premierze kosmetyków Lewandowskiej, Chodakowska zdobyła się lekką uszczypliwość w stronę swojej konkurentki, zamieszczając wpis na temat swoich kosmetyków. Nawiązała do wysokiej ceny kosmetyków Lewej:

“Chciałam udowodnić, że zdrowie jest dla wszystkich! Mogłabym śmiało podnieść cenę trzykrotnie, bo sam produkt jest wart każdej ceny, ale dla mnie najważniejsze jest żeby KAŻDA Z WAS mogła skorzystać! Nie jestem dla ELIT! Jestem dla KAŻDEGO”

W rozmowie z portalem Plejada, Ewa natomiast wyznała, że jej produkty są skierowane do mas i każdy może pozwolić sobie na zakup jej kosmetyków. Przyznała, że produkty Ani to półka premium jeśli chodzi o cenę. Dodała również, że nie wypróbuje kosmetyków Lewej, gdyż uważa, że jej produkty są najlepsze.

“Mam swoje i muszę przyznać, że są najlepsze. Proszę mi wybaczyć. 99,6% naturalnych składników, zatem ciężko będzie mnie przebić”

Innego zdania na ten temat jest Lewandowska, która uznała, że ceny jej produktów wcale nie są wygórowane.

Lewandowska i Chodakowska w tych samych bluzach!

Znając wzajemny stosunek do siebie, fani nie kryli zaskoczenia, gdy ich ulubienice, w okresie świątecznych pokazały się na Instagramie w tych samych bluzach. Zarówno Ania jak i Ewa zdecydowały się włożyć bluzę w gwiazdki z najnowszej kolekcji świątecznej Łukasza Jemioła. Cena tego produkty to prawie 500 zł! Dostać ja można m.in na stronie sklepu projektanta

https://www.instagram.com/p/B6LWJR1novF/

Trzeba przyznać, że obie panie prezentują się w tej bluzie równie pięknie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej