Połącz się z nami

Lewandowska odlicza dni do porodu. Brzuszek jest naprawdę spory!

Lewandowska

Z życia gwiazd

Lewandowska odlicza dni do porodu. Brzuszek jest naprawdę spory!

Ania pokazała swoim fanom nowe zdjęcie, na którym zaprezentowała pokaźnych rozmiarów ciążowe krągłości. Lewandowska odlicza dni do porodu!

Poród Ani Lewandowskiej zbliża się wielkimi krokami. Jak wyglądom szczęśliwa mama?

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. 30-latka, która przez lata związana była ze sportem, może pochwalić się licznymi sukcesami w dziedzinie karate. Chociaż głośno zaczęło o niej być również za sprawą związku z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i kapitanem polskiej reprezentacji w piłce nożnej – Robertem Lewandowskim, to Ania od lat udowadnia, że ma ogromną smykałkę do biznesu.

Lewandowska obok Ewy Chodakowskiej to jedna z najbardziej popularnych trenerek w Polsce. Jej ćwiczenia i plany treningowe sprawiają, że potrafi zmienić życie niejednej osoby, która pragnie zadbać o swój wygląd i oczywiście także o zdrowie.

Robert i Ania lada moment powitają na świecie swoje drugie dziecko. Szczęśliwe małżeństwo jest już dumnymi rodzicami Klary, która za kilka dni świętować będzie swoje trzecie urodziny.

Zobacz również: Klara Lewandowska nie może doczekać się rodzeństwa? Ania dodała urocze zdjęcie!

Lewandowska odlicza dni do porodu

Dumni rodzice już są na ostatniej prostej do powitania w swojej rodzinie kolejnego członka. Para nie zdradziła opinii publicznej, czy Lewa urodzi chłopca, czy dziewczynkę, ale ta zagadka dla fanów rozwikłać się może lada dzień, gdyż wkrótce Ania ma wyznaczony termin.

Najnowsze zdjęcie, które udostępniła na swoim profilu duma Lewandowska, pokazało, jak piękny i coraz większy ma ciążowy brzuszek.

„Odliczamy 😎

Countdown🙈

🙌Have a nice day 👣💫”

Fani nie mogli wyjść z zachwytu nad wyglądem ciężarnej Lewej i licznie komplementowali ulubioną trenerkę.

„Śliczny ten twój brzusio 😍❤️

„cudnie wyglądasz!❤

„Pięknie wyglądasz Aniu😍😍❤️ miłego dnia dla Was ❤️

Nie możemy nie zgodzić się z obserwatorami Ani, gdyż przyszła mama wygląda kwitnąco! Czekamy z niecierpliwością, aż na świecie pojawi się kolejne dziecko Lewandowskich, a patrząc po komentarzach w sieci, internauci również nie mogą doczekać się tego momentu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry