Anna Lewandowska olśniła stylizacją na Globe Soccer Awards 2021! Wyglądała jak milion dolarów

27 grudnia 2021
Przez: : M.J

Po raz dwunasty odbyła się gala Globe Soccer Awards, podczas której po raz drugi do głównej nagrody nominowany był Robert Lewandowski. Podczas tego prestiżowego wydarzenia obok naszego napastnika nie mogło zabraknąć Anny Lewandowskiej, która jak zawsze olśniła swoją kreacją. Zobaczcie, jak prezentowała się Lewandowska.

Lewandowscy na gali Globe Soccer Awards

W poniedziałe,k 27 grudnia miała miejsce już dwunasta gala Globe Soccer Awards. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się w Dubaju, dokąd wybrała się po raz kolejny cała rodzina Lewandowskich. W poprzednim roku to właśnie polski napastnik opuszczał Dubaj z tą prestiżową nagrodą wygrywając z takimi gwiazdami piłki nożnej, jak Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi.

W zeszłym roku Robert i Ania również zaszczycili organizatorów gali swoją obecnością. Wówczas Lewandowska zaprezentowała się w czarnej sukni do ziemi z głębokim dekoltem marki Saint Laurent. Uwagę na pewno zwracała na siebie biżuteria, która według doniesień mediów mogła kosztować nawet 100 tysięcy złotych.

Zobacz także: Zeszłoroczna stylizacja Anny Lewandowskiej kosztowała krocie!

W tym roku Lewa zaprezentowała się w całkowicie innym wydaniu, stawiając na piękną kreację w kolorze pudrowego różu.

Anna Lewandowska na Globe Soccer Awards 2021

Ania towarzyszy mężowi niemal za każdym razem, kiedy ten zbiera żniwa swojej ciężkiej pracy. Nie inaczej było tym razem w Dubaju. Robert Lewandowski wraz z całą rodziną pojawił się na gali w Emiratach Arabskich. Był on bez wątpienia gwiazdą wieczoru, jednak ciężko przejść obojętnie obok jego pięknej małżonki.

Ania zaprezentowała się w długiej sukni w kolorze pudrowego różu. Całość dopełniła delikatnym makijażem, czarnymi sandałkami na obcasie i małą złotą kopertówką. Kreacja idealnie podkreśliła perfekcyjną sylwetkę Lewandowskiej.

Globe Soccer Awards 2021.
Ania i Rober Lewandowscy na gali Globe Soccer Awards 2021.
Lewandowscy.
Ania i Robert Lewandowscy.

Musicie przyznać, że Ania i Robert jak zawsze prezentowali się perfekcyjnie.

Źródło: Instagram Roberta Lewandowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej