Lewandowska pochwaliła się kolejnym wnętrzem domu. Zobaczcie luksusową jadalnię

13 lutego 2021
Przez: : W.M.

Ania Lewandowska pochwaliła się kolejnym wnętrzem domu. Jadalnia „Lewych” jest bardzo przestronna i trzeba przyznać, że urządzona została z wielkim gustem.

Ostatnio Ania zaprezentowała swoim obserwatorom łazienkę. Teraz przyszedł czas na kolejne pomieszczenie. Zobaczcie, jak Lewandowscy urządzili swoją jadalnię.

Ania i Robert Lewandowscy od wielu lat uchodzą za najgorętszą parę polskiego show-biznesu. Zarówno piłkarz, jak i trenerka mają na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych. Mimo wszystko oboje wielokrotnie podkreślali, że najważniejsza jest dla nich rodzina. W maju 2017 roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko Klara, natomiast krótko po jej trzecich urodzinach rodzinie Lewandowskich powiększyła się o kolejną pociechę córeczkę Laurę.

Robert od wielu lat jest zawodnikiem Bayernu Monachium. Z racji pracy wspólnie z rodziną większość miesięcy w roku spędzają zatem w Niemczech. Już jakiś czas temu media informowały, że dom Ani i Roberta znajduje w luksusowej dzielnicy w Monachium.

Lewandowska pochwaliła się kolejnym wnętrzem domu

Ania bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Trenerka często publikuje zdjęcia i nagrywa dla swoich obserwatorów relacje. Właśnie ostatnio spostrzegawczy internauci pierwszy raz dostrzec mogli, jak „Lewa” urządziła łazienkę w ich domu.

Teraz Ania postanowiła pokazać swoim followersom kolejne pomieszczenie ich luksusowej willi i zaprezentowała wnętrza jadalni. W pierwszej kolejności uwagę zwraca duży drewniany stół oraz tapicerowane krzesła w rozmaitych kolorach. Całe pomieszczenie dzięki wielkim oknom oraz drewnianej podłodze jest bardzo przestronne i jasne. Nowoczesnym dodatkiem są również szklane lampy.

Trzeba przyznać, że jadalnia Lewandowskich urządzona jest z wielką klasą.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej