Połącz się z nami

Lewandowska pokazała brzuch w ciąży! Ma niespodziankę dla przyszłych mam!

News

Lewandowska pokazała brzuch w ciąży! Ma niespodziankę dla przyszłych mam!

Jak się okazało kilka dni temu, trenerka jest w drugiej ciąży! Jak przekonuje, jej stan nie jest przeszkodą do regularnych ćwiczeń i zachęca do nich wszystkie przyszłe mamy! Lewandowska pokazała brzuch w ciąży po skończonym treningu!

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Szczęśliwą nowinę ogłosił Robert podczas wtorkowego meczu Ligi Mistrzów. Bayern Monachium pokonał zespół Olympiakos. Po pierwszym golu, który strzelił sam Lewandowski, zrobił „cieszynkę”, czym oznajmił całemu światu, że ponownie zostanie ojcem.

Lewandowska pokazała brzuch w ciąży!

Trenerka udowodniła już podczas pierwszej ciąży, że regularne ćwiczenia nie są przeszkodą w trakcie ciąży! Pierwsza córeczka, Klara przyszła na świat ponad dwa lata temu i Ania przyznała, że to właśnie ćwiczenia bardzo pomogły jej urodzić siłami natury. Teraz Ania nie zwalnia tempa i pokazuje swoim fanom, że nadal ćwiczy. Przy okazji pokazała brzuch, ale ciąża nie jest jeszcze bardzo widoczna.

View this post on Instagram

Training done 💪 what about training during pregnancy? Absolutely! You know me since a long time and you know that i have a lot to say regarding this topic 🥰 ____________________ Trening zrobiony 💪 co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmi przyszłej MAMY, POD DANY TRYMESTR (jeszcze będę o tym pisać). Co na początek? ➡️Spacery! Unikanie forsowania ciała, nawet jeśli wcześniej prowadziłyście aktywny tryb życia, 5-minutowe treningi, wydłużane stopniowo o 5 minut, do momentu, aż będziecie w stanie trenować pełne 30 minut. Koncentrując się na właściwym oddechu i korygowaniu postawy możemy skupić się po prostu na rozciąganiu, nie obciążając kręgosłupa. ➡️Jeśli wcześniej prowadziłaś siedzący tryb życia, wprowadzaj trening stopniowo, pod czujnym okiem lekarza i najlepiej dopiero od 12. tygodnia ciąży. Jeżeli nie jesteś pewna jakie ćwiczenia wykonywać w poszczególnym trymestrze, możesz także skonsultować się z trenerem personalnym i poprosić go indywidualny program treningowy ➡️BĘDZIE NOWY PROGRAM! 💥💥Pewnie nie zdziwi Was, to, co planuję w baaardzo niedługim czasie. Dużo nie zdradzę, ale powiem tylko tyle, że będzie to NOWY PROGRAM TRENINGOWY W MOJEJ APLIKACJI @Diet_Training_by_Ann, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! Idealny dla każdej przyszłej mamy, na różnym etapie ciąży. Stawiam na wzajemne zrozumienie, wiedzę i profesjonalizm w każdym calu. Przejdziemy przez to razem mamuśki! #annalewandowska #secondtrimester #pregnant #pregnantworkout #dietbyann #fitmama

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

„Trening zrobiony 💪 co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie.”

Jakie ma wskazówki?

Ania jest inspiracją dla wielu swoich obserwatorów. Od wielu lat daje wskazówki jak ćwiczyć, aby osiągać oczekiwane efekty. Gdy była w pierwszej ciąży opracowała autorski program treningowy dla przyszłych mam. Teraz też daje wskazówki dla swoich obserwatorek.

„Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmi przyszłej MAMY, POD DANY TRYMESTR”.

Co doradza Ania? Przede wszystkim zacząć możemy od spacerów. Unikać zbytniego przeforsowania ciała na początku i stopniowo wydłużać treningi. Co ważne! Lewandowska zaznacza, że wszystko jest kwestią indywidualną i warto zasięgnąć porady swojego lekarza lub trenera personalnego.

Nowy program!

Lewandowska ma dla przyszłych mam też niespodziankę! Zapowiedziała, że już pracuje nad nowym programem treningowym dla ciężarnych!

„Pewnie nie zdziwi Was, to, co planuję w baaardzo niedługim czasie. Dużo nie zdradzę, ale powiem tylko tyle, że będzie to NOWY PROGRAM TRENINGOWY W MOJEJ APLIKACJI @Diet_Training_by_Ann, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! Idealny dla każdej przyszłej mamy, na różnym etapie ciąży. Stawiam na wzajemne zrozumienie, wiedzę i profesjonalizm w każdym calu. Przejdziemy przez to razem mamuśki!”

Nie możecie się doczekać, jaki program zaproponuje tym razem Ania? Jak zapowiedziała, już w krótkim czasie wprowadzi go do swojej aplikacji!

Dodajmy, że Ania w ciąży wygląda kwitnąco! Gratulujemy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry