Połącz się z nami

Lewandowska pokazała figurę po porodzie! Fani zachwyceni szczupłymi nogami!

Lewandowska pokazała figure

Z życia gwiazd

Lewandowska pokazała figurę po porodzie! Fani zachwyceni szczupłymi nogami!

Kilka dni temu na świecie pojawiało się drugie dziecko Ani i Roberta. Teraz Lewandowska pokazała figurę po porodzie. Uwagę fanów zwróciły bardzo szczupłe nogi trenerki. Zobaczcie sami!

Jak prezentuje się Ania zaledwie kilka dni po urodzeniu Laury? Chociaż jak sama przyznała, bardzo potrzebuje kawy, wciąż zachwyca!

View this post on Instagram

FIGHTERZY💪👊CZAS NA WYRÓŻNIENIA – pierwszych 5 osób! Będzie wiecej… 🥰 Wiecie, że jak sobie tak usiadłam i zaczęłam liczyć ile czasu każda z Was poświęciła na nasze wspólne wyzwanie to nie mogłam ukryć wzruszenia. SERIO!🖐️❤️ Wiem, że warunki sprzyjały, że trzeba było siedzieć w domu, ale przecież można było wybrać kanapę…(?) Tym sposobem wyszło mi, że w WYZWANIU #TRAINATHOME wzięła udział niezliczona ilość osób, które trenowały średnio od 15 do 59 minut dziennie! Czyli blisko 30-40 godzin w miesiącu! WOW💪🤗 Byłabym szczęściarą, gdyby każda z 1,5000,000 użytkowników mojej appki (TAK!!! TYLE NAS JEST!! 🎉💥) @diet_training_by_ann wzięła udział w WYZWANIU 😇 Pewnie niebawem tak się stanie, mając tak zmotywowanych WOJOWNIKÓW na pokładzie😍 Każdego dnia czułam od Was wielką, pozytywną energię! DUMNAAAAA. To słowo, w trakcie wyzwania przewijało się w moim domu najczęściej! Nawet mój MĄŻ 🥰😜zaczął rozpoznawać większość z Was, tak często wspominałam o wyzwaniu🤭 hehhe i nawet mógł mi w wyborze🙈 Wybraliśmy: [email protected]_nut [email protected]_goska [email protected]_mami [email protected] [email protected] GRATULACJE!! …………… Czytając Wasze prywatne podsumowania wiem, że każda z Was coś wygrała dzięki temu wyzwaniu! Pozwólcie, że zostawię sobie niektóre filmy na pamiątkę❤️ część z nich chciałabym też opublikować u siebie na profilu. Mam nadzieję, że to zmotywuje pozostałych do zmiany swojego życia na zdrowsze. DZIĘKUJĘ❤️ i … do zobaczenia na macie! ps. Niedługo zabiorę się do rozpisania nowego wyzwania, z moim pełnym udziałem (live!). Kto już dziś deklaruje dołączenie do mnie?😎 Ps. Każda z wyróżnionych osób otrzyma prezent niespodziankę GIFTBY ANN: @phlov_by_anna_lewandowska @supermenu_by_anna_lewandowska @foods_by_ann @diet_training_by_ann Ps. BLUZA ZE ZDJĘCIA @lukaszjemiol 🤗 #wyzwanie #challengeworkout #annalewandowska #healthyteambyann #healthyteam

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

SW polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby-boom. Dopiero co Ania Lewandowska urodziła drugą córeczkę, a za kilka tygodni kolejne znane gwiazdy jak Małgorzata Rozenek-Majdan czy Basia Kurdej-Szatan wydadzą na świat potomstwo.

Dokładnie 6 maja media obiegła sensacyjna informacja o tym, iż na świecie pojawiło się drugie dziecko Ani i Roberta Lewandowskich. Nie da się ukryć, że oczy fanów od wielu miesięcy zwrócone były na ich rodzinę. Trenerka ani jej mąż nie zdradzili opinii publicznej, jakiej płci będzie ich drugi potomek. Chociaż media wielokrotnie spekulowały o tym, czy Ania urodzi chłopca, czy dziewczynkę, dopiero po porodzie sam Robert przedstawił światu drugą córkę. Jak się niedawno okazało, to sama 3- letnia Klara Lewandowska wybierała imię dla swojej siostrzyczki.

Lewandowska pokazała figurę po porodzie

Już po porodzie pierwszej córki Klary, sama Ania wielokrotnie podkreślała swoim fankom, że powrót do figury dla młodych matek, nie powinien być priorytetem. Zanim na świecie pojawiła się Laura, Lewandowska ponownie przyznała, że w pierwszej kolejności skupi się na dziecku, a płaski brzuch nie będzie dla jej najważniejszy.

Zobacz: Lewandowska przyznała, co sądzi o powrocie do formy! „Nie ma to dla mnie teraz ŻADNEGO znaczenia….”

Od przyjścia na świat Laury minęło zaledwie kilka dni i sama dumna mama pokazała swoim obserwatorom kilka zdjęć. Teraz Lewandowska w końcu pokazała swoją figurę po porodzie.

Rise and shine ☀️ Coffeeeeeeee NEEDED! Have a great day!” – podpisała najnowsze zdjęcie szczęśliwa Ania

Chociaż mama malutkiej Laury ma na sobie luźną bluzę, uwagę fanów zwróciły szczupłe nogi trenerki.

Nogi jak sarenka”

„tez tak sobie pomyślałam !!! Boże jakie chude nóżki 😍❤️”

A jak Wam podoba się nowe zdjęcie Ani? Dla nas młoda mama prezentuje się jak zwykle zjawiskowo!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry