Połącz się z nami

Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córek! Sama słodycz!

Lewandowscy

Z życia gwiazd

Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córek! Sama słodycz!

Na profilu Ani Lewandowskiej w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Klary, która zajmuje się swoją młodszą siostrzyczką. Trzeba przyznać, że ten widok jest naprawdę uroczy! Zobaczcie! Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córek!

Można śmiało powiedzieć, że Ania i Robert Lewandowscy spełniają się w każdej dziedzinie swojego życia. Poza tym, że prężnie rozwijają swoje kolejne biznesy, a Robert cały czas nie zwalnia tempa na boisku, to udało im się również znaleźć czas na założenie rodziny. 4 maja 2017 roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córka, Klara.

Nie trzeba było długo czekać, na kolejną ciążę Lewandowskiej. Podczas jednego z meczów dumny Robert oznajmił, że już niebawem przywitają na świecie kolejnego członka rodziny. 6 maja 2020 roku urodziła się ich druga córeczka, Laura. Jako pierwszy w swoich mediach społecznościowych zdjęciem z córką pochwalił się Robert. Następnie na Ani profilu pojawiło się urocze zdjęcie Klary i Laury, a nieco później pokazali piękny rodzinny obrazek.

Trzeba również dodać, że Lewandowscy należą do grona tych osób, które nie pokazują twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych. Jedynie od czasu do czasu na ich profilach w mediach społecznościowych pojawi się zdjęcie, jednak nie zobaczymy ich pociech w całej okazałości.

Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córek!

Ania jest nieco bardziej wylewna na swoim profilu, jeżeli chodzi o zdjęcia Klary i Laury. Zaraz po narodzinach Laury, pokazała urocze zdjęcie dwóch sióstr. Nieco wcześniej w jednym z postów zaznaczyła, że Klara nie mogła doczekać się już siostry.

Dzisiaj już cała rodzina Lewandowskich jest w komplecie. Na profilu Lewej pojawiało się urocze zdjęcie dziewczynek, na którym widzimy, jak starsza siostra zajmuje się młodszą.

Źródło:
Instagram/AnnaLewandowska

Musimy przyznać, że to uroczy obrazek, a Robert jest prawdziwym szczęściarzem, że ma takie trzy dziewczyny u swojego boku. Mamy również nadzieję, że Lewandowscy będą częściej pokazywali takie fotki na swoich profilach!

A Wam, jak podoba się zdjęcie dwóch sióstr?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry