Lewandowska pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem… „jesteś znowu w ciąży?”

3 lutego 2021
Przez: : W.M.

Ania zachęciła swoje obserwatorki do wzięcia udziału w najbliższych warsztatach ciążowych z jej udziałem. Z tej okazji przypomniała im swoje stare zdjęcie, kiedy jeszcze była w ciąży. Lewandowska pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem.

Pamiętacie, jak w ciąży prezentowała się Ania Lewandowska?

Anna Lewandowska w maju ubiegłego roku urodziła swoje drugiego dziecko. “Lewa” wspólnie z mężem Robertem wychowują aktualnie dwie pociechy, niespełna czteroletnią Klarę oraz Laurę. Ania, która od lat jest jedną z najpopularniejszych w Polsce trenerek, swoją postawą udowadnia, że ciąża to nie choroba i gdy tylko pozwala na to organizm i zdrowie, warto zachowywać aktywność fizyczną w oczekiwaniu na dziecko.

“Lewa” bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościach. Warto zaznaczyć, że jej Instagram obserwuje już ponad 3 mln followersów. To właśnie tam Ania często dzieli się swoim doświadczeniem i motywuje swoich obserwatorów do dbania o zdrowie i ciągłej aktywności fizycznej.

Lewandowska pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem

Właśnie niedawno Ania pokazała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z czasów, kiedy była w ciąży. W ten sposób chciała zwrócić uwagę swoich obserwatorek i zachęcić je do wzięcia udziału w warsztatach Healthy Ciąża.

„Już w najbliższą niedzielę 10. edycja warsztatów Healthy Ciąża! 🤰 Razem z @edyta_litwiniuk podzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem oraz odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące tego wyjątkowego czasu.”

Ania po raz kolejny zaznaczała, że ciąża to niezwykły czas, a zdrowe odżywanie i aktywność fizyczna mają ogromne znaczenia zarówno dla przyszłych mam, jak i maluszków.

„Dziewczyny, ciąża to niezwykły czas, ale też ogromne wyzwanie. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, suplementacja – to wszystko ma bardzo duże znaczenie nie tylko dla zdrowia dziecka, ale też dla nas samych. Dbajcie o siebie! 🥰 Ktoś niedługo będzie Was bardzo potrzebował”

Nie da się ukryć, że zdjęcie Ani z ciążowym brzuszkiem zmyliło część internautów, którzy dopytywali, czy spodziewa się kolejnego dziecka.

lewa
źródło: https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Fotka ta oczywiście nie jest aktualna, ale Lewandowska wielokrotnie podkreślała, że wspólnie z Robertem marzą o powiększeniu rodziny.

Zobacz: Anna Lewandowska zdradziła, czy planuje więcej dzieci. Jej wypowiedź nie pozostawia złudzeń!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej