Lewandowska pozuje topless. Odważne zdjęcie zachwyciło fanów trenerki

27 lipca 2021
Przez: : W.M.

Anna Lewandowska wraz z rodziną od kilku tygodni przebywa na wakacjach w słonecznej Hiszpanii. Jedno z ostatnich zdjęć, na którym trenerka łapie ostatnie promienie słońca, wyjątkowo zachwyciło internautów. Lewandowska na zdjęciu topless.

Lewandowscy na wakacjach

Anna i Robert Lewandowscy mają za sobą intensywne miesiące. Kapitan niemieckiego klubu Bayern Monachium zaliczył kolejny udany sezon razem ze swoim zespołem, natomiast Ania nie zwalnia tempa i wciąż aktywnie prowadzi wiele swoich projektów, w tym nowe wyzwania dla swoich podopiecznych.

Nic dziwnego, że zapracowani sportowcy postanowili trochę odetchnąć i od kilku tygodni razem z córeczkami przebywają na zasłużonych wakacjach. Zarówno Ania, jak i Robert od wielu dni dzielą się ze swoimi obserwatorami wieloma zdjęciami z urlopu. Mimo iż wakacje sprzyjają temu, aby odpocząć nie co od swoich obowiązków, „Lewa” nie zapomina o swoich licznych obserwatorach i aktywnie prowadzi swój profil w medinach społecznościowych, na którym nieustannie namawia swoich obserwatorów do ćwiczeń i zdrowego stylu życia.

Lewandowska pozuje topless

Warto zwrócić uwagę, że Instagram Anny Lewandowskiej śledzi już ponad 3.3 mln followerów. Jest to wynik, o jakim marzy wiele polskich gwiazd. Na szczęście obserwatorzy Ani nie narzekają na nudę, gdyż na profilu trenerki codziennie pojawia się nowa dawka motywacyjnych relacji i postów.

Zobacz także: Lewa pochwaliła się torebka za ponad 11 tys. złotych. Znaleźliśmy niemal identyczną za grosze

Jedno z ostatnich zdjęć, jakie zamieściła na swoim profilu Ania z okazji swoich imienin, bardzo spodobało się internautom. Lewandowska, która dotychczas najczęściej pozowała do zdjęć w luźnych lub sportowych stylizacjach, pokazała fotkę, na której jest topless. Oczywiście 32-latka jest odwrócona tyłem do obiektywu, ale trudno nie zgodzić się z tym, że efekt zdjęcia jest bardzo subtelny i urzekający.

Nic dziwnego, że pod postem Lewej poza życzeniami, pojawiło się aż tyle komentarzy od zachwyconych obserwatorów.

„Ale błysk z tego zdjęcia”

„Pięknie pani wygląda”

„Magiczne zdjęcie” – czytamy pod zdjęciem

A jak Wam podoba sie odważne zdjęcie Lewandowskiej?

źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej