Lewandowska ścięła włosy! Trenerka odważyła się na ostre cięcie?!

23 marca 2021
Przez: : J.J

Ania Lewandowska zaprezentowała swoim fanom efekty tuż po wizycie w salonie fryzjerskim. Zobaczcie, na jak dużą zmianę zdecydowała się trenerka! Lewandowska ścięła włosy!

Ania Lewandowska – kariera zawodowa

Anna Lewandowska, choć jest żoną jednego z najpopularniejszych piłkarzy na całym świecie, sama usilnie pracuje na swoje nazwisko i sukces zawodowy. Swoją przygodę rozpoczynała z karate, następnie jako trenerka personalna. Ania od lat pomaga kobietom zgubić zbędne kilogramy i nauczyć je zdrowego odżywiania. Udowadnia, że dieta to nie katorga, a styl życia.

Lewa – szczęśliwa mama i żona

Pomimo ogromnej kariery zawodowej Ania i Robert zdecydowali się na założenie rodziny. Dziś są rodzicami dwóch uroczych dziewczynek. Klara ma blisko cztery lata i od małego idzie w ślady swojej sławnej mamy. Druga córka Ani i Roberta to Laura, która przyszła na świat w maju ubiegłego roku.

Nowa fryzura Ani Lewandowskiej

Ania jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Trenerka dzieli się tam przeróżnymi treściami. Przede wszystkim motywuje Polaków do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania, ale również pokazuje fragmenty swojego życia osobistego. Dziś na profilu Lewej pojawiło się jej zdjęcie wykonane tuż po wizycie u fryzjera.

Jak się okazuje, Lewandowska ścięła włosy! Od dłuższego czasu Ania była już posiadaczką długich włosów, które sięgały do połowy pleców.

Choć trenerka nie zdecydowała się na odważne cięcie, a jedynie podcięła swoje włosy, trzeba przyznać, że zmiana ta nadała jej fryzurze świeżości. Warto zwrócić uwagę, że Ania zdecydowała się nie prostować włosów a zostawić je luźno ułożone. Zobaczcie i samo oceńcie!

Lewandowska podcięła swoje włosy

Wyobrażacie sobie Anię Lewandowska w innej fryzurze niż dotychczasowa?

Zobacz także: Lewandowska w staniku!

Źródło: Instagram annalewandowskahpba

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz