Lewandowska świętuje pół roczku Laury! Jak ona urosła! [ZDJĘCIA]

6 listopada 2020
Przez: : J.J

Ania i Robert świętują dziś pół roku, od kiedy ich druga córeczka – Laura pojawiła się na świecie. Zobaczcie, piękne zdjęcia, które udostępniła dumna mama na swoim Instagramie! Lewandowska świętuje pół roczku Laury! Jak ona urosła!

Ania i Robert Lewandowscy oprócz pokaźnych karier i masy obowiązków zawodowych z tym związanych nie zapomnieli o swoim życiu rodzinnym. Stworzyli wspaniały związek, a obecnie są rodzicami dwóch córeczek – Klary i Laury.

W mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele zdjęć, które pokazują fragmenty ich zwykłej codzienności. Często również widzimy ich dalekie wyprawy, na które zawsze wybierają się w czteroosobowym składzie.

Szczególnie aktywna jest Ania, której profil obserwuje już 3 miliony internautów. Trenerka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a oprócz postów związanych z jej karierą zawodową chętnie dzieli się wyjątkowymi chwilami z życia ich rodziny.

Lewandowska świętuje pół roczku Laury!

Dziś Lewandowscy świętują pół roku swojej młodszej córki – Laury, która urodziła się 6 maja obecnego roku. Z tej okazji trenerka pochwaliła się wpisem, publikując również zdjęcie z córeczką:

“Nasza Calineczka 🧚‍♂️ Laurka, już prawie pół roku z nami✨
___________________
Our Thumbelina 🧚‍♂️ Laura, almost half a year with us

#calineczka
#Laura
#mylove
#girl
#family”

Lewandowska świętuje pół roczku Laury!

Wiele gwiazd polskiego show-biznesu zareagowało na wpis trenerki:

“Fajne jest to, że w pierwszym roku dziecka liczy się każdy miesiąc, potem to już leci nie wiadomo kiedy. ❤️” – Agata Rubik

“😍😍😍” – Małgosia Socha

“❤️”– Ania Wendzikowska

“Przesłodka księżniczka” – Katarzyna Zielińska

“Kiedy poznam!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️” – Sandra Kubicka

Lewa podzieliła się również innym zdjęciem – tym razem w całym, czteroosobowym składzie, komentując:

“Już 6 miesięcy we czwórkę 🧚‍♂️🧚‍♂️”

Zdjęcia Laury pojawiły się również na InstaStory Ani. Zwróćcie tylko uwagę, jak mała Laura urosła i zmieniła się w ciągu zaledwie kilku miesięcy!

Lewandowska świętuje pół roczku Laury Źródło: https://www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba/2436489218580011705/?hl=pl
Lewandowska świętuje pół roczku Laury Źródło: https://www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba/2436489218580011705/?hl=pl

Jak podobają się Wam zdjęcie dodane przez Anię Lewandowską?

Zobaczcie również, jak Ania świętowała ostatni Dzień Matki: Lewandowska świętuje Dzień Matki! Pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej