Lewandowska ujawniła, jak NAPRAWDĘ wygląda jej ciało po ciąży! Szok!

5 września 2020
Przez: : J.J

Ania Lewandowska co bądź prezentowała swoim fanom pociążowe fotografie. Wiele osób nie mogło uwierzyć, że trenerka tak szybko wróciła do upragnionej sylwetki. Dziś na jej profilu znalazło się nowe ujęcie, które świadczy, że nie do końca tak jest. Zobaczcie, o czym mowa! Lewandowska ujawniła, jak NAPRAWDĘ wygląda jej ciało po ciąży!

Ania Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Dziś z jej propozycji korzystają miliony Polaków, którzy z pomocą treningów Ani i jej fit przepisów chcą przejść na zdrową stronę życia. Dodatkowo Lewa co pewien czas organizuje obozy i proponuje nie tylko zdrowe przekąski, sygnowane swoim nazwiskiem, ale i catering dietetyczny, dostarczany prosto pod drzwi domu.

Przy ogromnej karierze i sukcesach, które ma już na swoim koncie Ania nie zapomniała o założeniu rodziny. Wraz z Robertem, którego poznała już w 2007 roku, wychowuje dwie córeczki. Klarę, która urodziła się w 2017 oraz Laurę – dziewczynka przyszła na świat w maju obecnego roku.

W ciąży Ania nie tylko motywowała fanów do aktywności fizycznej, ale również sama chętnie ćwiczyła dbając o swoje ciało. Co ciekawsze pomimo rosnącego brzuszka jej figura nadal była idealna, co udowadniała na niejednym zdjęciu. Internauci niejednokrotnie zastanawiali się, czy Lewa wróci do formy tak szybko, jak po pierwszej ciąży. Ania pod jednym ze zdjęć postanowiła odpowiedzieć na to pytanie.

“(…) Ps. Pod wczorajszym postem, odnośnie mojego brzucha… „Czy wrócę do formy…?” Kto to wie, jeśli – to bez presji🤷🏻‍♀️ i szczerze… Nie ma to dla mnie teraz ŻADNEGO znaczenia…. MAMĄ BYĆ! TO JEST TERAZ DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE❤️❤️” – przyznała.

Tutaj przeczytacie: Lewandowska przyznała, co sądzi o powrocie do formy! „Nie ma to dla mnie teraz ŻADNEGO znaczenia….”

Lewandowska ujawniła, jak NAPRAWDĘ wygląda jej ciało po ciąży! Szok!

Choć Ania dzieliła się już licznymi zdjęciami po ciąży, które świadczyć miały o szybkim powrocie do figury udostępniając najnowszą fotografię
zaprezentowała, jak naprawdę wygląda jej ciało. Pokazała swój brzuch, który nie jest jeszcze tak idealny, jak przed ciążą. Na najnowszym ujęciu Lewej widoczne są również boczki, z którymi walczy niejedna kobieta. Ania przeciwstawiła to zdjęcie podobnemu, które zostało wykonane w innej perspektywie, na której jej brzuch prezentuje się o niebo lepiej. Zdjęcia podpisała:

“Niezależnie od perspektywy, zawsze KOCHAJ SIEBIE! ❤️”

Trzeba przyznać, że Ania wykazała się prawdziwą odwagą publikując, jak naprawdę wygląda jej ciało, jednocześnie udowadniając milionom Polek, że nie są same w tym trudnym dla nich czasie.

Jesteście zaskoczeni?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej