Połącz się z nami

Lewandowska w obłędnej mini na weselu znajomych! Cena kreacji zwala z nóg!

Anna Lewandowska

Moda i uroda

Lewandowska w obłędnej mini na weselu znajomych! Cena kreacji zwala z nóg!

Anna Lewandowska wraz z Robertem aktualnie przebywają w Polsce. W ostatni weekend całą rodziną bawili się na weselu znajomych, a Ania na tę okazję wybrała obłędną mini od polskiej projektantki, która trzeba przyznać, nie należy do najtańszych! Niemniej jednak wyglądała w niej przepięknie! Zobaczcie, jak się prezentowała Lewandowska w obłędnej mini na weselu znajomych!

Ania i Robert Lewandowscy pomimo wielu obowiązków zawodowych i dwójki małych dzieci potrafią znaleźć czas nie tylko dla siebie, ale również dla swoich znajomych. Po wakacjach, na które wybrali się całą rodziną, w sobotę bawili się na weselu. Chociaż nie zdradzili, kto stanął na ślubnym kobiercu, to chętnie publikowali zdjęcia w gronie znajomych.

Na uwagę na pewno zasługuje kreacja Ani Lewandowskiej, którą wybrała na tę okazję. Komentarze pod zdjęciem Ani i Roberta nie pozostawiają złudzeń, że ta obłędna mini, w której widzimy Anię przypadła do gustu niejednej kobiecie, niemniej jednak jak sprawdziliśmy, nie należy ona do najtańszych! Zobaczcie!

Lewandowska w obłędnej mini na weselu znajomych!

Zarówno Ania, jak i Robert na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowali zdjęcia z wesela. Piłkarz na tę okazję wybrał klasyczny czarny garnitur, jednak to jego żona skradła całe zdjęcie swoją zjawiskową mini w grochy. Jak sprawdziliśmy, sukienka pochodzi od polskiej projektantki Magdy Butrym. Ania do sukienki dobrała efektowną małą, białą torebkę oraz sandałki w tym samych kolorze.

Sukienka projektu Magdy Butrym kosztowała 7000 PLN, a teraz możemy ją kupić za 4 900 PLN!

Pomimo tego, że kreacja Lewej nie należy do najtańszych, to trzeba przyznać, że wygląda w niej obłędnie, a komentarze pod powyższym zdjęciem mówią same za siebie:

„Sukienka sukienką, ale ta torebka 🔥😍😍 sztos!”

„Pani jak zwykle wygląda olśniewająco🤩 Pięknie!😃🥰”

„Ale piękna stylizacja ❤️❤️”

Trzeba przyznać, że Ania tego dnia wyglądała niezwykle seksownie, ale ze smakiem. My jesteśmy zachwyceni jej stylizacją!

A Wam jak się podoba? Warta swojej ceny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry