Połącz się z nami

Lewandowska w stroju kąpielowym. Trudno odwrócić wzrok…

Lewandowska w stroju kąpielowym

Moda i uroda

Lewandowska w stroju kąpielowym. Trudno odwrócić wzrok…

Ania zachęciła swoich fanów do kolejnego treningu, publikując zdjęcia swojej perfekcyjnej sylwetki. Lewandowska w stroju kąpielowym.

Kolejne zdjęcie trenerki w pięknym dwuczęściowym bikini zachwyciło internautów.

Ania Lewandowska to od lat jest jedna z najbardziej cenionych trenerek w Polsce. Jej programy treningowe biją rekordy popularności i naprawdę działają cuda. Regularne treningi z „Lewą”, a także zdrowa i zbilansowana dieta, odmieniły sylwetkę niejednej osoby.

Prywatnie Ania jest także spełnioną mamą dwóch uroczych dziewczynek – Klary i Laury. Wspólnie z mężem Robertem, który został najlepszym piłkarzem świata 2020 roku, wychowują swoje pociechy w atmosferze pełnej miłości i rodzinnego ciepła.

Lewandowska w stroju kąpielowym

Na początku maja ubiegłego roku po wielu miesiącach radosnego oczekiwania, na świecie pojawiło się drugie dziecko Lewandowskich – Laura. Ania jeszcze przed porodem podkreślała, że będzie chciała wrócić do formy, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia macierzyństwo. Po kilku tygodniach Lewa powróciła do regularnych treningów. Żona Roberta udowodniła, że świetnie łączy pracę zawodową z opieką nad dzieci.

Lewandowska bardzo prężenie działa także w mediach społecznościowych. Warto zaznaczyć, że jej profil na Instagramie śledzi rekordowa ilość followerów (już ponad 3 mln). Za jego pośrednictwem Ania motywuje swoich obserwatorów do aktywności i zdrowego trybu życia.

Na Instagramie Ani pojawiło się właśnie kolejne zdjęcie, na którym trenerka pokazała się w pięknym dwuczęściowym bikini. Lewa przypomniała swoim fanom, że rozpoczął się kolejny dzień nowego wyzwania.

Fani zwrócili uwagę na zgrabną sylwetkę trenerki. Pod nowym zdjęciem Ani momentalnie pojawiło się wiele komentarzy, w których obserwatorzy zachwycali się figurą „Lewej”.

Zobaczcie, jak Ania prezentuje się w pięknym stroju kąpielowym

Trzeba przyznać, że forma Ani robi wrażenie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry