Połącz się z nami

Lewandowska w sukience ze znanego butiku uwidoczniła ciążowy brzuch!

Moda i uroda

Lewandowska w sukience ze znanego butiku uwidoczniła ciążowy brzuch!

Trenerka już za kilka miesięcy powita na świecie swoje drugie dziecko. Tymczasem gwiazda nie zwalnia tempa i wybrała się na coroczną galę Bayern Monachium. Anna Lewandowska w sukience ze znanego butiku pokazała coraz większy brzuszek.

Jak co roku na piłkarzy klubu i ich najbliższe osoby czekała wielka świąteczna gala klubu Bayern Monachium. Nie mogło na niej zabraknąć jednego z najlepszych piłkarzy na świecie Roberta Lewandowskiego. Oczywiście napastnikowi towarzyszyła żona Ania. Zobaczcie jaką kreację wybrała na tę okazję!

Szczęśliwi rodzice

Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy zostali rodzicami w maju 2016 roku. Wtedy to na świat przyszła ich córeczka- Klara. Dumni rodzice chętnie chwalą się wspólnymi zdjęciami z uroczą dziewczynką, ale jeszcze nie zdecydowali się pokazać, jak wygląda twarz małej Klary. Niedawno podczas bardzo ważnego meczu Ligi Mistrzów, świat obiegła informacja, iż Robert już niedługo po raz kolejny zostanie ojcem. To właśnie na murawie po strzeleniu ważnego gola, oznajmił całemu światu, że Ania jest w ciąży. Trenerka jest już w drugim trymestrze ciąży, także za kilka miesięcy na świecie pojawi się kolejny potomek szczęśliwej pary.

Anna Lewandowska w sukience ze znanego butiku!

Gwiazda nie zwalnia tempa w związku ze swoim stanem i wciąż bardzo aktywnie pracuje. Poza swoimi licznymi obowiązkami trenerka stara się znaleźć czas także dla męża. Tym razem Ania towarzyszyła ojcu swojego dziecka na gali Klubu Bayern Monachium, gdzie Robert od wielu lat jest jednym z kluczowych zawodników. Na te okazję Lewandowska zdecydowała się na dopasowaną sukienkę podkreślającą widoczny już ciążowy brzuszek. Czerwona kreacja odsłoniła długie nogi Ani, a całość dopełniły piękne, czarne szpilki. Stylizacja wyróżniła się marszczeniem pośrodku talii, które dodatkowo uwidoczniło błogosławiony stan trenerki.

Fani Ani zachwycili się jej wyglądem i licznie dopytywali, gdzie można zakupić taką sukienkę. Gwiazda przyznała, że to właśnie w znanym butiku Moliera2!

A Wam jak podoba się stylizacja Anny Lewandowskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry