Lewandowska wybrała niezwykle modny, mocno wycięty strój kąpielowy! Co ciekawsze, dostanie go za mniej niż 200 złotych

1 lipca 2023
Przez: : M.J

Ania Lewandowska od kiedy zamieszkała w słonecznej Hiszpanii bardzo często udostępnia zdjęcia w modnych strojach kąpielowych. Zobaczcie jeden z nich, który dostaniecie w wyjątkowo przystępnej cenie!

Anna Lewandowska – stylizacje

Ania Lewandowska, kiedy tylko zrzuca z siebie sportowy outfit chetnie prezentuje ciekawe stylizacje. Oczywiście w garderobie trenerki nie może zabraknąć drogich stylizacji od prestiżowych marek, w których widzimy Anię podczas oficjalnych wyjść. Lewa udowodniła również niejendokrotnie, że by stworzyć ciekawą stylizację nie trzeba wydawać bardzo dużych pieniędzy.

Od kiedy trenerka zmieniła miejsce zamieszkania, z racji panującej pogody w Hiszpanii, chętnie prezentuje się w strojach kąpielowych. Naszą uwagę przykuł jeden z nich. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy jego firmę, model i cenę. Zobaczcie również, gdzie możecie go dostać!

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowska w stylowej spódnicy za blisko 10 tysięcy złotych! Warta swojej ceny?

Anna Lewandowska
Modna stylizacja Anny Lewandowskiej

Mocno wycięty strój kąpielowy

Naszą uwagę przykuł mocno wycięty strój, który Ania Lewandowska opublikowała na jednym ze zdjęć na Instagramie. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, gdzie dostaniecie tą modową perełkę.

Strój Lewej to firma DRIVEMEBIKINI, jego model to Strój kąpielowy Stana Tropico 2020-DRV-020_CYC Niebieski – i pod takim hasłem wyszukacie go w Internecie.

Strój kąpielowy, który w swoim posiadaniu ma Ania Lewandowska dostępny jest w cenie 179.99 złotych na platformie Modivo.

Wykonany został w trzech kolorach: kobaltowym, żółtym oraz koralowym. Posiada modne wycięcie na brzuchu oraz na plecach. Połączenie góry i dołu znajduje się po boku, wykonane jest za pomocą ozdobnego kółeczka.

Jak podoba się Wam strój Ani Lewandowskiej? Skusicie się na jego zakup?

Źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej