Lewandowska wydała swój kalendarz! Zobaczcie co w nim znajdziecie!

18 września 2019
Przez: : M.J

Lewandowska wydała swój kalendarz! Żona Roberta Lewandowskiego nie zwalnia tempa i po raz kolejny wydała swój własny kalendarz na rok 2020! Jest w nim wiele cennych porad oraz przepisów. Zobaczcie, co oprócz tego w nim znajdziecie!

Lewandowska to prawdziwa kobieta sukcesu. Bez dwóch zdań nie można o niej powiedzieć, że jest tylko żoną naszego najlepszego piłkarza, Roberta Lewandowskiego.

Coraz trudniej zliczyć na palcach jej kolejne biznesy, a każdy z nich to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Płyty z ćwiczeniami, książki z przepisami, sklepy ze zdrową żywnością nazwane “Foods by Ann”, czy sklepy z akcesoriami dla maluchów, o czym pisaliśmy TUTAJ! to tylko kropla w morzu tego, co wymyśliła trenerka.

Lewa co chwilę wychodzi z nowymi pomysłami, które od razu trafiają w gusta jej fanek i dobrze się sprzedają.

Lewandowska wydała swój kalendarz!

Na pewno dla fanów Anny Lewandowskiej, jak i dla osób prowadzących aktywny tryb życia to nie lada gratka!

Jak wiemy, również Ewa Chodakowska co roku wydaje swój autorski kalendarz i Lewandowska nie zamierza pozostawać w tyle. Już dzisiaj 18 września możemy znaleźć go na sklepowych półkach.

Tym razem Ania zatytułowała go: 

“Twój Rok 2020. 12 kroków do pełni życia”

Jego cena to 44,90. W internecie znajdziemy wiele promocji, gdzie cena jest dużo niższa! Czy 44,90 to dużo? Zależy jak na to popatrzeć, lecz jak wiemy znajdziemy w nim naprawdę wiele przydatnych informacji! 

Zobaczcie co w nim znajdziecie!

W kalendarzu na zbliżający się nowy rok znajdziemy między innymi porady żywieniowe i treningowe. Jest w nim również wiele życiowych wpisów, jak i czystych kartek na to, żebyśmy mogli sami wpisywać swoje postępy, a także przemyślenia.

Tym razem Ania zaskoczyła nas wszystkich i jak możemy zauważyć, pojawiło się tam dużo jej zdjęć z najnowszej sesji, do której pozowała dla Marty Wojtal!

W kalendarzu możemy przeczytać, że każdy miesiąc to nowe wyzwania. Dowiemy się również wiele ciekawych rzeczy i porad, na przykład “Jak miesiąc bez cukru pozwoli zregenerować umysł i ciało?” i dlaczego warto z miłości do samego siebie prowadzić aktywny tryb życia!

To właśnie w kalendarzu Lewandowskiej znajdziecie odpowiedzi na te wszystkie pytanie. A już dzisiaj jest on na sklepowych półkach w całej Polsce!

Dla wszystkich osób, które chcą przyszły rok spędzić świadomie i zadbać o siebie to jest bez wątpienia rzecz, którą muszą mieć!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz