Połącz się z nami

Lewandowska z babcią na zdjęciu! Wzruszający widok!

Lewandowska z babcią

News

Lewandowska z babcią na zdjęciu! Wzruszający widok!

Ania i Robert długi weekend spędzili wraz z najbliższą rodziną. Trenerka pokazała na Instagramie bardzo ważną osobę w swoim życiu. Lewandowska z babcią na zdjęciu! Co za uroczy widok!

Ostatni tydzień bez wątpienia był bardzo emocjonujący dla Ani i Roberta. Po pierwsze w środę piłkarz stoczył mecz w Lidze Mistrzów, po drugie po strzelonym golu oznajmił o ciąży swojej żony, co dodatkowo spowodowało ogrom wrażeń. Jak Lewandowscy sami przyznali, ostatnie dni były dla nich bardzo ważne. Zgodnie podziękowali za gratulacje i wiadomości od fanów.

Lewandowska z babcią na zdjęciu!

Po tak pełnym wrażeń tygodniu, Lewandowscy postanowili odpocząć i spędzić rodzinne chwile z najbliższymi w Polsce. Z tej okazji Ania pokazała wyjątkowe zdjęcie na Instagramie. Do tej pory, Ania publikowała już zdjęcia swojej mamy, czy brata, jednak nigdy nie pokazała swojej ukochanej babci. Podczas spotkania rodzinnego Ania zapozowała z nią do zdjęcia.

Lewa zamieściła zdjęcie na Instagramie i podpisała:

„Grandmother ❤️ Moja Babcia jest cool😉👍
Super dzień z rodzinką!”

Urocza staruszka to pani Jolanta, która ma 85 lat. Z pewnością babcia Ani jest niezwykłą elegantką i bez wątpienia nie wygląda na swój wiek. Na zdjęciu obie panie wydają się bardzo szczęśliwe. Pani Jola niebawem po raz kolejny zostanie prababcią. Zapewne z niecierpliwością czeka na swojego prawnuka lub prawnuczkę.

Pod uroczym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, również od innych gwiazd:

„Babcia ❤️❤️❤️” – napisała Krupińska

„Buziaki dla Babci! ❤️ 🤗”– skomentowała Małgosia Socha.


„Uściski dla Babci 😍”– pozdrowienia przesłała Magda Steczkowska.

Oprócz zdjęcia z babcią Ania zamieściła również wspólne zdjęcie z Robertem oraz bawiącą się Klarę. Na zamieszczonych fotkach próbujemy dopatrzeć się brzuszka trenerki. Chociaż trenerka jest tak ubrana, że trzeba nieźle się przyjrzeć, by dojrzeć jakiekolwiek krągłości. Jednak my widzimy, że brzuszek Ani jest już lekko widoczny!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry