Połącz się z nami

Lewandowska zaczyna walkę o życiową formę! Jej płaski brzuch robi wrażenie!

Anna Lewandowska

Zdrowie i dieta

Lewandowska zaczyna walkę o życiową formę! Jej płaski brzuch robi wrażenie!

Anna Lewandowska zaczyna walkę o życiową formę. Na jej profilu pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, że po ciąży nie ma już śladu. Dodatkowo zatańczyła do utworu Shakiry, a jej sylwetka naprawdę robi wrażenie! Zobaczcie!

Anna i Robert Lewandowscy 6 maja przywitali na świecie swoją drugą córeczkę. Laura przyszła na świat zaledwie dwa dni po urodzinach swojej starszej siostry, Klary. Można śmiało powiedzieć, że kiedy tylko Robert ogłosił, że jego rodzina się powiększy ciąża i poród Lewandowskiej były szeroko komentowane w polskich mediach.

Bez wątpienia nikt nie miał wątpliwości, że Ania w mgnieniu oka wróci do swojej sylwetki sprzed ciąży, a kiedy pokazała swój brzuch kilka dni po porodzie, już niemal nie było widać, że była w stanie błogosławionym. Zobaczcie TUTAJ! Teraz Ania rusza z kolejnym wyzwaniem dla swoich podopiecznych, z którymi również będzie walczyła o formę życia. Jak zaznaczyła w najnowszym poście, lubi siebie w każdej wersji, nawet z kilkoma kilogramami więcej:

„Lubisz siebie w każdej wersji? Ja lubię i na sportowo i w szpilkach, w małej czarnej i bluzie męża, a nawet z dodatkowymi kilogramami po ciąży 🤪😁 (co zrobić 🤪🤷🏻‍♀️?) Mimo, że luuubię modę, to staram się nie koncentrować na samym wyglądzie. Najbardziej zależy mi na tym, aby dostarczać Wam jak najbardziej WARTOŚCIOWEJ treści na moich social mediach.”

Dodatkowo na jej InstaStory pojawiło się nagranie, na którym tańczy do utworu Shakiry „Hips Don’t Lie”! Zobaczcie!

Lewandowska zaczyna walkę o życiową formę!

Ania przez całą ciążę była bardzo aktywna. Jeszcze przed porodem, w 8 miesiącu ciąży na jej profilu pojawiło się nagranie, a teraz porównała swoją sylwetkę do tamtego czasu. Musimy przyznać, że jej forma robi wrażenie!

Dodatkowo jak zaznaczyła, jest gotowa do motywowania osób, które chcą wraz z nią zawalczyć o formę życia!

My nie mamy wątpliwości, że Ania osiągnie swój cel, szybciej niż jej się wydaje!

Też tak uważacie? A może wraz z Lewą będziecie gubić zbędne kilogramy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry