“Gala ShEO 2021”: Lewandowska zalała się łzami na scenie…

14 września 2021
Przez: : W.M.

Anna Lewandowska na Gali ShEO Awards 2021 otrzymała statuetkę w kategorii Liderka biznesu. W pewnym momencie żona Roberta poproszona została o krótką przemowę, jednak trenerka nie mogła wydusić z siebie głosu i zalała się łzami. Lewa szybko doszła do siebie i złożyła podziękowania.

View this post on Instagram

A post shared by Wprost (@tygodnikwprost)

Nagrody ShEO

W miniony poniedziałek 13 września 2021 odbyła się uroczysta gala w hotelu Renaissance w Warszawie, podczas której wręczone zostały nagrody przyznawane przez Wprost na wybitnych i cenionych kobiet ShEO Awards.

Nagrody przyznane zostały w dziesięciu kategoriach otrzymały:

Gwiazda sportu – Natalia Partyka

Orędowniczka Równości – Izabela Sopalska-Rybak oraz organizacja Women in Science at Nencki

Ikona Kultury – Maryla Rodowicz

Autorytet Medyczny – dr n. med. Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld

Działaczka Społeczna – Małgorzata Rozenek-Majdan

Biznes – Beata Drzazga oraz Daria Prochenka

Liderka biznesu – Anna Lewandowska

Gwiazda Mediów – Agnieszka Gozdyra, Katarzyna Kolenda-Zaleska

Gwiazda Nowych Mediów – Magda Mołek

Nowe Spojrzenie – Ewa Farna

Wręczono również dwie nagrody specjalne. Jedną z nich otrzymała Grupa ENEA, natomiast druga trafiła do rąk Andżeliki Borys wieloletniej szefowej Związku Polaków na Białorusi.

Anna Lewandowska wzruszyła się

Podczas gali ShEO doceniono wiele wartościowych kobiet. Nikogo zapewne nie zdziwiło, że statuetka trafiła także do Anny Lewandowskiej, która od lat promuje zdrowy tryb życia i zachęca do tego innych. Żona Roberta jest także założycielką wielu świetnie prosperujących biznesów m.in. wprowadziła na rynek naturalne i wegańskie kosmetyki, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów.

Anna otrzymała nagrodę w kategorii Liderka Biznesu. Na scenie 33-latka podczas odbierania statuetki przyznawanej przez Wprost, z trudem opanowywała wzruszenie, ocierając łzy szczęścia z twarzy.

„Tak miało nie być. Dobry wieczór Państwu. No właśnie, to chyba jest ten moment, kiedy dokładnie można posłuchać słów o sobie. Dziękuję za to, że mogę być w gronie takich kobiet. Dziękuję, że jestem zaszczycona, że mogę odebrać taką nagrodę, taką statuetkę Liderka biznesu. Dla mnie taka statuetka to jest wisienka na torcie.”

Zapłakana Anna Lewandowska
Lewandowska otrzymała nagrodę w kategorii Liderka Biznesu

Na profilu Anny także pojawiło się zdjęcie, na którym z dumą dzierży otrzymaną statuetkę. Trenerka zaznaczyła, że nagrodę Liderki Biznesu dedykuję wszystkim, z którymi ma okazję pracować.

Gratulujemy.

źródło: Instagram Anna Lewandowska/Wprost

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej