Połącz się z nami

Lewandowska zasłaniała dekolt, a teraz tłumaczy, dlaczego to robiła. Nie wszyscy zwrócili na to uwagę

lewandowska

Moda i uroda

Lewandowska zasłaniała dekolt, a teraz tłumaczy, dlaczego to robiła. Nie wszyscy zwrócili na to uwagę

Media obiegły zdjęcia, jak podczas 86. Gali Mistrzów Sportu Ania Lewandowska zasłaniała dekolt. Żona Roberta postanowiła wyjaśnić, dlaczego to robiła.

Z pewnością wielu widzów zastanawiało się, czy powodem, dla którego Ania trzyma dekolt mocno wyciętej kreacji, jest to, że chciała uniknąć krępującej wpadki. Trenerka ruszyła z wyjaśnieniami.

W miniony wieczór widzowie Stacji Polsat oglądać mogli 86. Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego sportowca roku. Organizowany przez Przegląd Sportowy i Telewizję Polsat konkurs w tym roku odbył się hotelu Hilton w Warszawie. Tego dnia poznaliśmy 10 najlepszych sportowców ubiegłego roku. Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku wygrał Robert Lewandowski, a poza piłkarzem w pierwszej trójce znalazła się również mistrzyni Roland-Garros Iga Światek, która zajęła 2. miejsce oraz skoczek narciarski Kamil Stoch.

Ania Lewandowska zasłaniała dekolt, a teraz wyjaśnia, dlaczego to robiła

Podczas 86. Gali Mistrzów Sportu Robertowi Lewandowskiemu towarzyszyła żona Anna. Tego wieczoru „Lewa” zdecydowała się na szmaragdową suknię projektu Dolce&Gabbana z mocno wyciętym dekoltem, który wielokrotnie zasłaniała dłonią.

Gest ten nie umknął jej fanom, którzy zastanawiali się, czy ręka na dekolcie miała pomóc Ani w uniknięciu wpadki z kreacją.

„Raczej ta suknia była niewygodna. Miałam wrażenie, że Anna bała się, że coś jej tam wyskoczy bo cały czas zasłaniała ręka i poprawiała” – oceniła obserwatorka pod nowym zdjęciem Lewandowskiej

Ania pośpieszyła z odpowiedzą i wyjaśniła, że powodem, dla którego to robiła, była chęć wyeksponowania biżuterii.

„Eksponowałem biżuterię” – odpowiedziała Ania zaintrygowanej internautce.

lewa
źródło: Instagram
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry