Połącz się z nami

Lewandowski udzielał wywiadu, a nagle w kadrze pojawiła się Klara…reakcja Ani?

zabawny wywiad Lewandowskiego

News

Lewandowski udzielał wywiadu, a nagle w kadrze pojawiła się Klara…reakcja Ani?

Zabawny wywiad Lewandowskiego, podczas którego na antenę wtargnęła jego córka Klara. To zdecydowanie warto zobaczyć.

View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Zabawny wywiad Lewandowskiego przerwała… Klara

W ostatnim meczu Ligi Mistrzów z powodu kontuzji nabawionej podczas meczu Polska – Andora, najlepszy polski piłkarz nie mógł towarzyszyć swoim kolegom z klubu Bayern Monachium na murawie. Chociaż widzowie nie mogli podziwiać jego umiejętności w meczu, w którym ostatecznie niemiecki klub przegrał u siebie z francuskim klubem Paris Saint-Germian 2:3, Robert pojawił się na ekranie. Piłkarz połączył się ze studiem stacji CBS Sports, któremu udzielał krótkiego wywiadu. W pewnym momencie oczom widzów ukazała się starsza córka Lewandowskiego – Klara. Najwidoczniej Robert nie był świadomy, że dziewczynkę widzą zarówno dziennikarze w studio, jak i wszyscy widzowie. Reakcja Roberta, gdy dziennikarka przeprowadzająca z nim wywiad, próbowała przywitać się z Klarą, świadczyć mogła o tym, że napastnik nie był zadowolony, że twarz córki zobaczyć mógł cały świat. Dziewczynka była wyraźnie zniecierpliwiona przedłużającym się wywiadem swojego taty.

„Już?” – zapytała Klara tatę zza ekranu

Zobaczcie video:

Zobacz także: Kontuzja Roberta Lewandowskiego – co się stało w meczu z Andorą?

Reakcja Lewej na wywiad

Nie od dziś wiadomo, że Ania i Robert Lewandowscy bardzo strzegą prywatność swoich córek. Chociaż oboje publikują w sieci wiele zdjęć, dzieląc się rodzinnym szczęściem, dotychczas nie zdecydowali się pokazać w pełni twarzy swoich pociech.

Niespodziewane pojawienie się Klary na antenie CBS Sports, sprawiło, iż dziewczynkę zobaczyło wielu widzów. Jak na całą sytuację zareagowała Ania? Żona Roberta postanowiła obrócić wszystko w żart. Na swoim Instastory pokazała zdjęcie, które opatrzyła zabawnym komentarzem.

Gdyby ktoś kiedyś zapytał Roberta jak łączy ojcostwo z byciem najlepszym piłkarzem na świecie” – napisała Lewa

reakcja lewej na wywiad
Ania żartuje z „wtargnięcia” Klary na wizję

Myślicie, że dystans, którym wykazała się Ania, spowoduje, że wkrótce wspólnie z Robertem Lewandowskim częściej będą pokazywać twarze swoich córeczek fanom?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry