Lewandowski zabrał głos na temat skandalu z jego udziałem! Tak się tłumaczy

14 listopada 2023
Przez: : B.Z

Lewandowski zabrał głos na temat skandalu z jego udziałem! Chodzi o bardzo nieładne potraktowanie młodszego zawodnika ze swojej drużyny, podczas ostatniego meczu ligowego. Nagranie z zachowaniem Roberta Lewandowskiego błyskawicznie obiegło polskie i światowe media. Teraz napastnik FC Barcelony odniósł się do całego zajścia. Wszystko podczas pierwszej konferencji prasowej przed meczem z Czechami w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Jak zamieszanie skomentował kapitan polskiej reprezentacji?

Lewandowski zabrał głos na temat skandalu z jego udziałem! Tak się tłumaczy

Nie milkną echa dotyczące ostatniego głośnego skandalu z udziałem Roberta Lewandowskiego. Chodzi o zachowanie Polaka w niedzielnym meczu ligowym FC Barcelony. Choć napastnik strzelił dwa gole, które dały Barcelonie ważne 3 punkty – najwięcej w kontekście spotkania mówi się o jego zachowaniu względem młodszego kolegi z zespołu. Mianowicie, “Lewy” nieładnie potraktował nastoletniego Lamine Yamala. Młodzian w jednej z akcji zamiast podawać piłkę Polakowi, oddał strzał na bramkę. Spotkało się to z wielką burą od Roberta Lewandowskiego. Gdyby tego było mało, napastnik chwilę później zignorował kolegę z zespołu, gdy ten chciał mu przybić piątkę.

Całe zajście można zobaczyć poniżej. Co jednak ciekawe, Lewandowski pytany przez dziennikarzy na konferencji prasowej, odniósł się do całego zdarzenia. Jak tłumaczył się z kontrowersyjnego zachowania?

ZOBACZ TAKŻE: Zaginął niepełnoletni brat znanej influencerki. Kobieta apeluje o pomoc

Lewandowski o głośnej aferze z jego udziałem: “Totalny przypadek. Nie ma żadnego podtekstu i drugiego dna”

Dziennikarze zapytali Roberta Lewandowskiego o problematyczna sytuację z ostatniego meczu ligowego FC Barcelony. Napastnik hiszpańskiego zespołu wydawał się jednak bagatelizować zajście, o którym media aż huczały. Powiedział, że wszystko było przypadkiem, w którym nie należy szukać podtekstu i drugiego dna:

“Szczerze nie ma czego komentować. Totalny przypadek. Jeśli chodzi o relacje Laminem Yamalem to są dobre. Czasem na boisku powie się coś głośniej, krzyknie, żeby ktoś usłyszał.”

“Nie ma czego komentować. Totalny przypadek. Nie ma żadnego podtekstu i drugiego dna.”

Czy uważacie, że takie tłumaczenia kapitana reprezentacji Polski rozjaśnia całe zajście i nie powinno się tego więcej analizować i roztrząsać?

źródło: Twitter; foto: Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej