Połącz się z nami

EURO 2020: Wyciekł SMS od Lewandowskiego po meczu z Hiszpanią. Zakpił z hiszpańskiego bramkarza? To hit sieci!

Lewy zakpił z Hiszpanów w smsie

News

EURO 2020: Wyciekł SMS od Lewandowskiego po meczu z Hiszpanią. Zakpił z hiszpańskiego bramkarza? To hit sieci!

Wyciekł SMS od Lewandowskiego po meczu z Hiszpanią. Lewy zakpił z Hiszpanów w wiadomości do Gikiewicza! Zobaczcie, co napisał kapitan naszej reprezentacji w prywatnej wiadomości? Internauci nie kryją swojego rozbawienia. A co na to Hiszpanie? Mogą nie być zadowoleni!

Polska- Hiszpania na Euro 2020

W ostatnim czasie cała Polska żyje Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej. Pełni nadziei Polacy niecierpliwie wyczekiwali występów naszej reprezentacji. Po pierwszym meczu, który piłkarze rozegrali ze Słowacją, kibice nieco rozczarowali się ich grą. Spotkanie zakończyło się wygraną naszych rywali. Po tym meczu szanse Polaków na dalszy udział w Euro diametralnie spadły. Kolejny mecz był dla nas decydujący.

Zobacz także: Dowiedz się więcej o Kacprze Kozłowskim!

W sobotni wieczór Polska rozgrała drugi mecz grupowy z Hiszpanią. Pierwszy gol padł dla naszych rywali, jednak niedługo po tym, Robert Lewandowski zdobył punkt dla swojej drużyny strzelając bramkę drużynie Hiszpanii. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Dzięki temu nasza drużyna ma szansę dostać się do kolejnego etapu rozgrywek, musi jednak wygrać w kolejnym meczu ze Szwecją.

Lewy zakpił z Hiszpanów w SMS-ie do Gikiewicza!

Po sobotnim meczu, Robert Lewandowski odebrał smsa od Rafała Gikiewicza, który jest bramkarzem Augsburga. Sportowiec pogratulował Lewemu świetnego meczu i zdobycia bramki. Ten odpisał mu humorystycznie. Chcąc pochwalić umiejętności Gikiewicza, być może naraził się bramkarzowi Hiszpanii?

Pogratulowałem Lewandowskiemu przez SMS-a. Odpisał: łatwiej się strzela Simonowi niż Gikiewiczowi” – zdradził Gikiewicz.

Treść smsa od Lewego przytoczona została w TVP Sport i stała się hitem sieci. Na Twitterze stacji TVP, rozbawieni internauci komentowali poczucie humoru Lewego. Jednak niedługo po publikacji zdecydowano się na usunięcie postu. Nie da się ukryć, że chociaż wiadomo, że słowa Roberta były żartem, to jednak rywale, a szczególnie hiszpański bramkarz mogli poczuć się urażeni.

Kolejny mecz Polskiej Reprezentacji na Euro 2020 już 23 czerwca o godzinie 18:00! KIBICUJEMY!

Źródło: sport.pl, Instagram Roberta Lewandowskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry