Liber szczerze o rozwodzie z Sylwią Grzeszczak. Pierwszy raz był tak wylewny

22 kwietnia 2024
Przez: : M.J

W długoletniej historii muzycznej Sylwii Grzeszczak i Libera, ich relacja zawsze była owiana tajemnicą. Choć razem tworzyli hity, które znała cała Polska, to jednak ich życie osobiste trzymali z dala od mediów. Liber pierwszy raz zdecydował się otworzyć na temat swojego związku z wokalistką, choć nie wszystkie wspomnienia są dla niego łatwe.

Związek Grzeszczak i Libera

Po latach tworzenia muzyki razem, Grzeszczak i Liber zostali parą nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. W 2014 roku wzięli ślub, a rok później na świat przyszła ich córka Bogna. Chociaż ich związek wydawał się być bardzo zgrany, to w 2023 roku ogłosili swoje rozstanie, co było dla wielu fanów ogromnym zaskoczeniem. Pomimo zakończenia związku Liber i Grzeszczak rozstali się w zgodzie, bez publicznego prania brudów. Warto zauważyć, że żadne z byłych małżonków nigdy nie wypowiadało się źle o drugiej osobie, chroniąc prywatności całej rodziny.

Zobacz także: Grzeszczak i Liber znowu razem? Artystka uchyliła rąbka tajemnicy…

Liber skomentował rozwód z Grzeszczak

Liber otrzymując zaproszenie do podcastu Żurnalisty musiał zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi jego związku i głośnego rozstania z Sylwią Grzeszczak. Artysta po raz pierwszy zdecydował się porozmawiać o tym, dlaczego nadal utrzymują dobre stosunki:

Fajne, że jest to tak odbierane. Nie jest to oczywiście przyjemny temat, ale nie widzę innej drogi. Fajnie, że jeśli już ludzie decydują się na coś takiego, to odbywało się to w zgodzie, bo nie zawsze tak jest. Wiele historii się słyszy, a ja mam to szczęście, szczęście w nieszczęściu tak naprawdę, że stanęło na dobrych relacjach. Nadal tworzymy razem.”

Ojciec dziecka Sylwii Grzeszczak również podzielił się swoimi doświadczeniami życia jako singiel, co było dla niego nowym etapem w życiu:

“Ja myślę, że trzeba zaakceptować siebie, trzeba być ze sobą szczęśliwym, bo, czy bycie singlem, czy nie, bo dla mnie drogą jest to, żeby być fair wobec siebie, żeby lubić siebie. (…) Dla mnie jakaś tam samotność nigdy nie była dużym problemem. I mówię tu o całym życiu.”

To wyznanie Liberowi nie przyszło łatwo, ale pokazało, że nawet po bolesnym rozstaniu można utrzymać przyjacielskie stosunki. Dla wielu fanów to prawdziwe zaskoczenie, gdyż przez lata para skutecznie ukrywała szczegóły swojego życia prywatnego.

Źródło: Akpa, Instagram Libera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej