Połącz się z nami

Licytacja za spotkanie z Michałem Szpakiem. Akcja charytatywna przekroczyła już 20 tys.zł!

News

Licytacja za spotkanie z Michałem Szpakiem. Akcja charytatywna przekroczyła już 20 tys.zł!

Michał Szpak po raz kolejny pokazał swoje wielkie serce. W sieci można znaleźć aukcje, do której w szczytnym celu dołączył piosenkarz. Licytacja za spotkanie z Michałem Szpakiem przekroczyła już 20 tys. złotych!

Gwiazda sceny muzycznej znany jest z tego, że lubi pomagać tym, którzy znajdują w trudnych sytuacjach życiowych. Michał i tym razem nie zawiódł i postanowił pomóc, wykorzystując w tym celu swój wizerunek.

Wielki Michał

Artysta dał się poznać wiele lat temu, kiedy to wystąpił w programie rozrywkowym X-factor. Dzięki swojemu niezaprzeczalnemu talentowi muzycznemu w programie zaszedł aż do finału. Jako jeden z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych uczestników w historii wielu programów, Michał do dzisiejszego dnia jest obecny na scenie muzycznej i doczekał się ogromnej rzeczy fanów. To właśnie Michał zaangażował swój fanpage, aby pomóc Mai Kapłon w zbiórce pieniędzy na kosztowną operację kręgosłupa. Dziewczyna wystąpiła w jednej z poprzednich edycji programu, w której Michał z powodzeniem sprawdza się w roli trenera. Zorganizowana została licytacja, w której można było nabyć i wystawić na aukcję przedmioty związane z Michałem Szpakiem. Wówczas udało się zebrać ponad 20 tys. złotych.

Licytacja za spotkanie z Michałem Szpakiem

Pomoc dla Mai Kapłon to niejedyny przejaw wielkiego serca Michała. Wokalista wielokrotnie występuje na koncertach charytatywnych i zaangażowany jest w wiele akcji. Tym razem Michał postanowił po raz kolejny pomóc osobie, która bardzo potrzebuje wsparcia w finansowaniu leczenia. Mowa o Mateuszu Pergałowskim, który w listopadzie tego roku skończył zaledwie 30 lat. Mężczyzna ma żonę oraz dwoje małych dzieci i bardzo pragnie żyć. Niestety zmaga się z nowotworem żołądka. Na stronie charytatywni.allegro.pl można zaleźć aukcję, w której można wziąć udział w licytacji, która wspomoże Mateusza. Osoba, która do 6-tego grudnia zaoferuje najwyższą cenę, będzie miała okazję osobiście poznać Michała Szpaka, w jednej z warszawskich restauracji. W tym momencie kwota przekracza już 20 tys. złotych. Całkowita wpłata z aukcji przekazana zostanie na pomoc w leczeniu Mateusza Pergałowskiego.

Jeśli macie ochotę wziąć udział w szczytnym celu i osobiście poznać Michała Szpaka, aukcje możecie znaleźć tutaj.

Michałowi dziękujemy za zaangażowanie i wielkie serce, które nie raz już zdołał pokazać.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry