Połącz się z nami

Linda przeszedł operację! Żona aktora zdradziła, w jakim jest stanie…

Bogusław Linda i Lidia Popiel

Zdrowie i dieta

Linda przeszedł operację! Żona aktora zdradziła, w jakim jest stanie…

Bogusław Linda przeszedł operację i pomimo wcześniejszych doniesień mediów, jest już po zabiegu. W mediach jakiś czas temu mogliśmy przeczytać, że aktor nie chciał udać się do szpitala, aby pozbyć się swoich problemów zdrowotnych. Niemniej jednak te doniesienia zdementowała ukochana Lindy Lidia Popiel! Wiadomo, w jakim jest stanie!

Bogusław Linda: wiek

Bogusław Linda urodził się w Toruniu 27 czerwca 1952 roku. Oznacza to, że wielkimi krokami zbliża się on do swoich 70. urodzin. Na swoim koncie ma wiele kultowych ról, a jego ostatni film „Psy 3. W imię zasad”, gdzie ponownie po latach wcielił się w postać Franza Maurera, po raz kolejny zachwycił fanów tego gatunku kinematografii.

Bogusław Linda: żona

Na temat swojego życia prywatnego Linda nie jest zbyt wylewny w mediach. Choć przez długi okres uznawany był za amanta polskiego show-biznesu, to w 2000 roku ustatkował się, a na ślubnym kobiercu stanął z Lidią Popiel, którą poznał na planie filmu „Kroll”. Para doczekała się córki Aleksandry. Linda ma również dwóch synów z poprzedniego małżeństwa.

Zobaczcie również: Aleksandra – córka Bogusława Lindy. Idzie w ślady sławnego taty?!

View this post on Instagram

A post shared by Lidia Popiel (@popiel.lidia)

Ostatnimi czasy zdrowie dało się Lindzie we znaki. Aktor od jakiegoś już czasu miał poważne problemy z kręgosłupem. Media donosiły, że nie chce się on poddać operacji i obawia się pobytu w szpitali w związku z panującym koronawirusem. Jednak okazuje się, że były to jedynie plotki, które nie miały odzwierciedlenia w rzeczywistości. Bogusław Linda przeszedł operację, a o tym, jak się czuje, poinformowała jego żona w rozmowie z „Super Expressem”:

„Mogę to państwu w skrócie wyjaśnić. Myślę, że to informacja mocno przesadzona”.

Bogusław Linda przeszedł operację!

Jak się okazuje, doniesienia mediów były mocno przesadzone. Lidia Popiel zdradziła, że jej mąż jest już po operacji, jak i ma za sobą rehabilitację. Zwyrodnienia, które przeszkadzały mu w normalnym funkcjonowaniu, nie są niczym nowym i jak podkreśliła, powoli wraca on do pełnej sprawności:

„Bogusław miał już zabieg związany z kręgosłupem. Miał też rehabilitację. Ale to nie jest tak, że to jest dramat. Takie zwyrodnienia i problemy ma 50 proc. ludzi, tak przynajmniej mówią nam lekarze ortopedzi. Wiemy, coś na ten temat, prawda?”– powiedziała Popiel w rozmowie z „SE”.

Media donosiły, że Linda przez swoje problemy zdrowotne wycofał się z życia publicznego, jednak nic bardziej mylnego. Choć jest teraz mniej aktywny, to nadal ma siłę, aby gotować dla swoje ukochanej żony:

„W tej chwili Bogusław rzeczywiście nie udziela się jakoś specjalnie, ale egzystuje normalnie. Nadal jestem konsumentką jego cudownych obiadów, więc wszystko jest już OK”.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za szybki powrót aktora do pełni sił!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry