Połącz się z nami

Lipińska i Baron rozpieszczają się do granic możliwości! Miłość kwitnie!

Z życia gwiazd

Lipińska i Baron rozpieszczają się do granic możliwości! Miłość kwitnie!

Blanka Lipińska i Baron to jedna z najpopularniejszych par show-biznesu. Ich miłość z dnia na dzień kwitnie coraz to bardziej. Kwarantanna domowa również nie jest dla nich problemem. Świeżo zakochani świetnie odnajdują się w swoim towarzystwie i rozpieszczają siebie nawzajem, serwując sobie to, co potrafią najlepiej! Lipińska i Baron rozpieszczają się do granic możliwości!

Kiedy kraj obiegła informacja o domniemanym romansie Blanki Lipińskiej oraz Aleksandra Milwiw-Barona mało kto mógł w to uwierzyć. Jak się z czasem okazało, plotki potwierdziły się – Blanka i Baron zostali parą! Co ciekawsze, od publicznego ogłoszenia prawdy pisarka i muzyk chętnie dzielą się swoim związkiem. Prezentują fanom wspólne zdjęcia wykonane podczas romantycznych randek, czy nawet pikantne momenty ze wspólnie spędzonego wieczoru. Ostatnio nawet Blanka zmieniła kolor włosów, by jeszcze bardziej podobać się mężczyźnie-o tym przeczytacie TUTAJ!

Miłość Lipińskiej i Barona kwitnie i przybiera na sile. Nie tylko publikują wspólne zdjęcia i nagrania, ale chętnie udzielą wywiadów. Na przykład parę dni temu informowaliśmy Was o tym, kiedy Blanka wyznała, że to ona zapolowała na Barona:

„To ja zapolowałam na niego! Słyszałam o nim wiele dobrego (śmiech) i wymyśliłam go sobie już w październiku. (…) Chwilę zajęło mi poderwanie chłopaka z telewizji, ale ostatecznie nie czas, a efekt się liczy” – o tym przeczytacie więcej TUTAJ.

Lipińska i Baron rozpieszczają się do granic możliwości!

Większość osób nie jest zadowolona z przymusowej, domowej izolacji podczas panującego na całym świecie koronawirusa. Kwarantanna domowa nie jest jednak straszna Blance i Aleksandrowi. Na ich profilach dostrzegamy, że nie odstępują siebie na krok i świetnie czują się w swoim towarzystwie. Na jednym z najnowszych nagrań na InstaStory Blanka pochwaliła się tym, jak bardzo rozpieszczają się nawzajem z Baronem. Blanka gotuje mu wyjątkowe dania, a on umila jej czas muzyką.

„Każde z nas robi to, co umie najlepiej” – przyznała.

Co uważacie o relacji Blanki i Barona?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry