Lipińska i Baron rozstali się! Pisarka wystosowała oświadczenie!

6 października 2020
Przez: : J.J

Wielka, miłosna przygoda Blanki Lipińskiej i Aleksandra Milwiw-Barona dobiegła końca. Zobaczcie oświadczenie pisarki, które pojawiło się w mediach! Lipińska i Baron rozstali się!

Kiedy wraz z początkiem roku media obiegła informacja o rzekomym związku Blanki i Barona mało kto mógł w to uwierzyć. W końcu paparazzi przyłapali ich w czułych objęciach na romantycznym spacerze nad Bałtykiem. Wtedy związek ich potwierdził się a Blanka i Baron zaczęli publikować wspólne zdjęcia i afiszować się swoim uczuciem.

Blanka i Baron
Źródło:
https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Od tego czasu obserwatorzy ich profili byli świadkami romantycznych kolacji, prywatnych koncertów muzyka dla ukochanej, wspólnych wakacji w luksusowych miejscach oraz zwykłej codzienności, w której Blanka i Baron nie opuszczali się na krok.

Jeszcze niedawno pisarka chwaliła się pokojem, który przygotowała specjalnie dla swojego ukochanego w nowo urządzanym mieszkaniu, a w Dzień Chłopaka złożyła mu romantyczne życzenia na swoim Instagramie.

Źródło:
https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Wczoraj informowaliśmy Was o samotnym urlopie Blanki w Egipcie – o tym przeczytacie TUTAJ! Jeden z internautów zadał pytanie Blance, dlaczego ukochany nie towarzyszy jej podczas wyjazdu, ta skierowała go po odpowiedź do Barona. Muzyk wyznał wówczas, że każde z nich potrzebuje czasu dla siebie.

Lipińska i Baron rozstali się!

Dziś media obiegła zaskakująca informacja o końcu związku Barona i Blanki. Jak podaje “Gala” pisarka wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie:

“Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach”

Myślicie, że to koniec wielkiej miłości Blanki i Barona? A może to chwilowy kryzys, po którym wrócą do siebie?

Blanka i Baron
Źródło:
https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. Obserwator pisze:

    Myślę, że Baron jest niedojrzały.

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej