Połącz się z nami

Lipińska pisze nową książkę? Pisarka wszystko zdradziła!

Lipińska pisze nową książkę

Z życia gwiazd

Lipińska pisze nową książkę? Pisarka wszystko zdradziła!

W sieci pojawiły się dzisiaj nie lada smaczki fanów kunsztu pisarskiego Blanki Lipińskiej. Ogłoszono że, pisarka działa nad swoim kolejnym dziełem, w którym znalazło się miejsce dla jej ex-ukochanego, Barona! Czy to prawda? Zobaczcie, co przyznała pisarka! Lipińska pisze nową książkę?

Blanka Lipińska szturmem weszła do świata show-biznesu. Wszystko to za sprawą wydanej erotycznej trylogii. „365 dni”, „Ten dzień” oraz „Kolejne 365 dni”, które szybko podbiły serca wielkiej części polskiego społeczeństwa. W lutym obecnego roku na ekrany kin weszła ekranizacja jej powieści, która zgromadziła w polskich kinach tysiące ludzi.

Prywatnie Blanka związała się z Baronem i jeszcze niedawno tworzyli jeden z najgorętszych związków w świecie show-biznesu. Kiedy na światło dzienne wyszedł jej związek z muzykiem, mało kto mógł w niego uwierzyć. W szybkim tempie natomiast pisarka i muzyk przekonali do siebie swoich fanów. W sieci co bądź pojawiały się ich wspólne zdjęcia i nagrania, na których zakochani nie szczędzili sobie czułości.

Nagle Blanka poinformowała, w oficjalnym oświadczeniu, o końcu związku z Baronem. Choć od tego czasu pisarka nie poruszała już tego tematu, ostatnio przy okazji sprzeczki z Ewą Minge, zdradziła jakie relacje łączą ją z ex-chłopakiem. Przeczytajcie tutaj: Lipińska zabrała głos w sprawie Barona! Będziecie zaskoczeni, jaką mają relację!

Lipińska pisze nową książkę?

Dziś media obiegła kolejna ciekawa informacja. Jak podał „Plotek” Blanka tworzy obecnie swoje kolejne dzieło, a ostatni głośny związek z Baronem dał jej ku temu nie lada inspirację:

„Blanka pisze nową książkę. A że zawsze czerpała ze swojego życia, jej ostatnie doświadczenia związku z Aleksandrem też znajdą w niej odzwierciedlenie. W powieści będzie postać, do której ją zainspirował”.

Jak się okazało, Blanka nie zamierza wylewać brudów, a Alek w jej najnowszym dziele przedstawiony zostanie, jako bardzo interesujący mężczyzna:

„Blanka nie zamierza jednak prać brudów i wylewać żali, bohater nie będzie skrajnie złą postacią, raczej interesującym mężczyzną. Twórczym, kreatywnym, takim, z którym można nie tylko się bawić, ale i rozmawiać o życiu.”

Jak się okazuje, donosy mediów okazują się nieprawdziwe! Informacje te zdemontowała sama Blanka Lipińska przyznając, że jedyne nad czym teraz pracuje, to kolejny film oraz sprzedaż książek na zagraniczne rynki:

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/stories/blanka_lipinska/2450357652402519740/?hl=pl

Myślicie, że kiedyś Blanka zdecyduje się wydać dzieło, gdzie za inspirację posłuży jej związek z Baronem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry