Połącz się z nami

Lipińska sama zafarbowała włosy! Postawiła na odważny kolor!

Moda i uroda

Lipińska sama zafarbowała włosy! Postawiła na odważny kolor!

Blanka Lipińska w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się nowym kolorem włosów. Jedna z najpopularniejszych polskich pisarek zdecydowała się zakryć swój odrost, który był już widoczny i sama zafarbowała włosy! Bez wątpienia ich kolor zwraca uwagę! Zobaczcie, bo może i Was zainspiruje! Lipińska sama zafarbowała włosy!

Blanka Lipińska ostatnimi czasy jest na językach wszystkich mediów. Najpierw wielki sukces odniosła jej książka „365 dni”, która następnie została zekranizowana. Film cieszył się tak sporą popularnością, że kiedy tylko trafił na platformę Netflix, był tam numer 1! Następnie na jaw wyszedł jej związek z muzykiem z zespołu „Afromental” Aleksandrem Milwiw-Baronem. Teraz zakochani już sami na bieżąco informują swoich fanów, jak wygląda ich codzienność.

W czasach pandemii każdy z nas radzi sobie, jak może. Na pewno niełatwe zadanie mają kobiety, dla których wizyty w salonach kosmetycznych, czy w zakładach fryzjerskich były na porządku dziennym. Teraz coraz częściej w mediach społecznościowych możemy oglądać gwiazdy w naturalnym wydaniu, które chętnie pokazują, jak spędzają czas w domowym zaciszu.

Teraz na swoim Instagramie również Blanka Lipińska dołączyła do grona osób, które same radzą sobie, jak mogą i eksperymentują ze swoim wyglądem. Pisarka zdecydowała się tym razem sama zafarbować swoje włosy! Zobaczcie, jak wygląda!

Lipińska sama zafarbowała włosy!

Na InstaStory Lipińskiej pojawiły się nagrania podczas jej domowej metamorfozy. Blanka zdecydowała się na ukrycie odrostu na głowie i na pewno zrozumie ją teraz każda jasnowłosa kobieta, która ma ten sam problem. Jednak Lipińska nie byłaby sobą, gdyby nie postawiła na odważny kolor. Jak możemy zobaczyć na poniższych zdjęciach, zdecydowała się na róż, który naszym zdaniem idealnie do niej pasuje!

Dodajmy, że całkiem nie dawno również eksperymentowała ze swoim wyglądem, kiedy po oglądnięciu z Baronem serialu „Sex Education” postanowiła upodobnić się do jednej z jego bohaterek, a dokładniej Maeve. Wówczas Lipińska zdecydowała się jedynie na zafarbowanie końcówek włosów, co najwyraźniej jej się spodobało, bo jak teraz widzimy, jej całe włosy stały się różowe!

Musimy przyznać, że jest to bardzo udana metamorfoza i zaznaczyć, że w przypadku Blanki powiedzenie „ładnemu we wszystkim ładnie” sprawdza się idealnie!

A Wam jak się podoba nowy kolor włosów Blanki Lipińskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry