Połącz się z nami

Lipińska świętuje pół roku związku z Baronem! „super jest być Twoją dziewczyną”

Blanka i Baron

Z życia gwiazd

Lipińska świętuje pół roku związku z Baronem! „super jest być Twoją dziewczyną”

Blanka opublikowała zdjęcie z ukochanym i podzieliła się z internautami swoim wielkim szczęściem. Jak się okazuje, zakochanym mija dziś pół roku związku. Zobaczcie romantyczne wyznanie pisarki! Lipińska świętuje pół roku związku z Baronem!

Blanka i Baron to bez wątpienia jedna z najgorętszych par w świecie polskiego show-biznesu. Wraz z początkiem roku w mediach zaczęły pojawiać się plotki o domniemanym romansie pisarki i muzyka. Wówczas mało kto mógł uwierzyć, że coś łączy te dwie osoby, z zupełnie innych światów. Następnie przyłapano ich podczas romantycznych spacerów nad Bałtykiem. Paparazzi zrobili zdjęcia obściskującej się parze, co potwierdziło ich romans.

Od tej pory zarówno Blanka, jak i Baron chętnie dzielą się z fanami wspólnymi zdjęciami i nagraniami. Byliśmy świadkami ich wspólnych romantycznych kolacji, momentami, gdy obdarowywali się prezentami oraz prywatnymi koncertami Barona dla Blanki.

W ciągu pół roku zakochani zaliczyli już dwa wyjazdy wakacyjne. Jeden nad polskie morze, gdzie wybrali się luksusowym kamperem. Teraz natomiast wrócili z Grecji, gdzie wypoczywali w przepięknym hotelu z prywatnym basenem.

Lipińska świętuje pół roku związku z Baronem!

Każdy, kto choć trochę śledzi życie Blanki i Barona zapewne zauważył, że zakochani naprawdę świetnie się ze sobą dogadują, a co ciekawsze ich miłość wciąż przybiera na sile. Pisarka oraz muzyk nie kryją swojego uczucia do siebie, co udowadnia po raz kolejny wpis Blanki w mediach społecznościowych.

Lipińska dodała wspólne zdjęcie z Baronem i poinformowała swoich fanów, że mija pół roku odkąd są parą. Blanka dodała, że super czuje się w roli dziewczyny Alka:

„To już pół roku 😍
Tak, wiem jestem romantyczna jak nastolatka i dobrze mi z tym 🙌🏼😁
Tak, liczę miesiące i uwielbiam to 🤷🏼‍♀️😂🎉
Zdawałam maturę z historii, może to ma jakieś znaczenie 🤔
A tak poważnie 😁… super jest być Twoją dziewczyną @alekbaron ❤️💋🔥🎸🥂✨🙏🏼🍦”

Życzymy, by miłość Blanki i Barona nie gasła! Myślicie, że postanowią sformalizować swój związek?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry