Lipińska świętuje sukces filmu “365 dni”! Zobaczcie, jak to uczciła!

12 czerwca 2020
Przez: : J.J

Blanka Lipińska od paru dni chętnie prezentowała wysokie miejsca oglądalności swojego filmu “365 dni” na Netflixie, w przeróżnych krajach. Teraz pisarka postanowiła zdradzić swoim fanom, jak świętowała ten wielki dla niej sukces! Zobaczcie, co wywołało największy uśmiech na jej twarzy, a nawet przyćmiło obecność ukochanego! Lipińska świętuje sukces filmu “365 dni”!

Blanka Lipińska odniosła ogromny sukces w ostatnich dwóch latach. Najpierw wydała powieść “365 dni”, która doczekała się swoich kontynuacji pt.: “Ten dzień” oraz “Kolejne 365 dni”. Blanka zdecydowała się również na ekranizację swojej pierwszej części powieści, która ściągnęła do polskich kin ogromną ilość fanów jej kunsztu pisarskiego. W tydzień od premiery film obejrzało ponad milion widzów!  Obecność koronawirusa i zamknięciem kin spowodowało, że film Blanki szybko trafił na popularny “Netflix”, który umożliwia dostęp do milionów filmów i seriali na całym świecie.

W ostatnich dniach zarówno dumna Blanka, jak i jej partner Baron chętnie prezentowali wyniki oglądalności filmu na “Netflixie” w mediach społecznościowych. Film znajdował się na coraz to wyższych miejscach w przeróżnych państwach, na całym świecie. Poniżej zobaczcie, tylko niektóre kraje, w których film Blanki odniósł tak ogromny sukces!

Wszystkie wyróżnienia możecie zobaczyć na profilu pisarki, w wyróżnionych relacjach na InstaStory!

Lipińska świętuje sukces filmu “365 dni”!

Obok takiego sukcesu nie dało się przejść obojętnie. Blanka pochwaliła się, jak świętowała ten sukces! Na swoim Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje rozanielona na tle jeziora, w pięknym wianku z polnych kwiatów. Oczywiście w świętowaniu tak wielkiego sukcesu wspierała ją mama, która zrobiła jej wianek i ukochany Baron, który wykonał poniższe zdjęcie!

“Oto jak świętowałam międzynarodowy sukces filmu 🎊
@malgorzatael zrobiła mi wianek 💐
@alekbaron zrobił mi zdjęcie 📸”
 – napisąła na Instagramie

Blanka przyznała, że cieszy się jeszcze z jednego powodu. Każdy, kto choć trochę śledzi życie Lipińskiej wie, że bardzo dba o swoją dietę. W ten dzień, w nagrodę zjadła jednak pierwszy raz od wielu lat schabowego z frytkami i popiła piwem! Dzięki temu uśmiech nie schodził z jej twarzy!

“A cieszę się tak bo w nagrodę zjadłam pierwszy raz od wielu lat schabowego z frytkami i popiłam piwem 🥩+🍺=❤️”

Fani pogratulowali Blance wielkiego sukcesu:

“Brawo ty szczególnie za tego schabowego i fryty🤣”

“Świtezianka 😍 gratulacje ‼️”

“❤️❤️❤️❤️dumna!”

My również przyłączamy się do gratulacji internautów! Jak podoba się Wam rodzaj świętowania Blanki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej