Połącz się z nami

Lisowska OBURZONA pytaniem o ROZSTANIE ze swoim partnerem! Posunęła się do GRÓŹB!

Z życia gwiazd

Lisowska OBURZONA pytaniem o ROZSTANIE ze swoim partnerem! Posunęła się do GRÓŹB!

Ewelina Lisowska zamieściła na swoim Instastory relacje, w której oburzona żali się swoim fanom na jeden z portali plotkarskich. Na końcu wypowiedzi doszło nawet do gróźb! Co tak rozwścieczyło piosenkarkę?

Ewelina Lisowska swoją popularność zyskała dzięki udziałowi w muzycznym talent show „X Factor”, gdzie dotarła do finału programu. Mimo, że nie wygrała to od zakończenia edycji, w której brała udział, jej kariera szybko nabrała tempa. Do tej pory piosenkarka wydała cztery płyty, a jej obecność na wszelkich festiwalach muzycznych to już standard.

W związku z popularnością, życie osobiste Lisowskiej, jest na językach wielu mediów. Ponad trzy lata temu głośno było o jej rozstaniu z chłopakiem Bartoszem Śniadeckim, muzykiem Afromental, który rzekomo zdradzał ją z Rafalalą.

W zeszłym roku w mediach pojawiły się informację o nowym związku piosenkarki z Aleksandrem Ilczukiem, kierowcą rajdowym Hutnika Warszawa. Lisowska po czasie potwierdziła doniesienia zamieszczając wspólne zdjęcia w social- mediach.

Od tej pory chłopak Eweliny często pojawiał się na zdjęciach oraz relacjach na jej profilu na Instagramie. Ostatnio jednak dociekliwe media zauważyły, że wszystkie zdjęcia z Ilczukiem, zostały wykasowane. Pojawiły się plotki o rozstaniu pary.

Aby zweryfikować doniesienia, jeden z portali plotkarskich postanowił skontaktować się z piosenkarką, co artystce się bardzo nie spodobało, o czym postanowiła opowiedzieć na swoim Instatory:

„Słuchajcie hit roku… Dzwoni do mnie gość z Pudelka i informuje mnie, że się rozstałam i że prosi o komentarz do tej sprawy. Moja pierwsza mina była taka: eee… druga to: nie wiem, skąd ten gość wziął mój prywatny numer telefonu, a nic mnie bardziej nie wkurza jak ktoś, kto przekracza granice mojej prywatności.  […] I pisze w tym swoim śmiesznym artykuliku, że zareagowałam alergią.  Nie no, to może na kawę powinnam go zaprosić? Ej, choć się ustawimy, opowiem ci wszystkie sekrety swojego życia- opowiadała Lisowska.  


Źródło:
https://www.instagram.com/stories/ewelinalisowskaofficial/

Powiedzcie mi, gdzie takich ludzi produkują, bo ja jestem zwykłą wieśniarą z Cerekwicy i chyba nie rozumiem tego warszawskiego światka.”- dalej mówiła.


Źródło:
https://www.instagram.com/stories/ewelinalisowskaofficial/

Ponadto Lisowska podkreśliła, że jeśli według portalu, jest ona takim nieudacznikiem życiowym to po co o niej piszą? No chyba, że uważają, że dzięki temu, jej kariera wzrośnie.


Źródło:
https://www.instagram.com/stories/ewelinalisowskaofficial/

Na koniec wypowiedzi, Ewelina posunęła się nawet do gróźb:

„I powiem wam jeszcze jedno, nie zadzierajcie ze mną, o ja włączę niskie ceny to nie będzie na lunchyk pić Prosecco”.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/ewelinalisowskaofficial/

W kolejnej relacji na Instagramie, Ewelina oskarża portal o „sianie nienawiści” wobec jej osoby i ukazywanie jej w złym świetle, jednak podkreśla, że ma to gdzieś, bo jest spełniona zarówno w życiu osobistym jaki prywatnym.

Uważacie, że piosenkarka słusznie tak ostro zareagowała? 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry