Połącz się z nami

Lody Friza absolutnym hitem – w sieci roi się od licytacji pustych opakowań!

Lody Ekipy hitem

News

Lody Friza absolutnym hitem – w sieci roi się od licytacji pustych opakowań!

Lody od Friza, a dokładnie lody Ekipy okazały się ogromnym hitem sprzedażowym. Trudno dostać je w sklepie, ponieważ rozchodzą się jak świeże bułeczki. Albo i lepiej. Co więcej, w sieci znajduje się mnóstwo licytacji samych opakowań po lodach, a ich ceny zwalają z nóg. Poznajcie szczegóły!

Kilka słów o idolu młodzieży

Nie da się ukryć, że Friz, czyli Karol Wiśniewski to jeden z największych idoli młodego pokolenia. Nastolatkowie ochoczo oglądają publikowane filmy i z zapartych tchem śledzą go w mediach społecznościowych. Youtuber i influencer zyskał popularność będąc członkiem grupy EKIPA. Jego kanał subskrybuje 4,3 mln osób, natomiast na Instagramie zgromadził sobie 2,7 mln obserwatorów. Trzeba przyznać, że Karol jest również świetnie prosperującym przedsiębiorcą. Szacuje się, że jest najbogatszym youtuberem w Polsce.

Zobacz także: Friz w rankingu najpopularniejszych gwiazd na Instagramie
Zobacz także: Kryzys w związku Friza i Wersow – polały się łzy

Lody Ekipy absolutnym hitem

Na dniach w sprzedaży ukazały się lody marki Koral, stworzone we współpracy ze słynną Ekipą. Okazały się one absolutnym hitem i na próżno szukać ich w sklepach, ponieważ w większości miejsc zostały już wyprzedane. Co więcej, firma Koral poinformowała, że lody Friza i związane z nimi zainteresowanie przebiło najśmielsze oczekiwania. Okazuje się bowiem, że sprzedają się aż 300% lepiej niż jakiekolwiek produkty Koral, które powstały na przestrzeni ostatnich 40 lat.

Ekipa wydała w sprawie oficjalne oświadczenie:

„Firma Koral poinformowała nas, że zamówienia lawinowo napływają z całej Polski, zarówno ze strony handlu nowoczesnego (sieci handlowych) jak i rynku tradycyjnego, czyli niezależnych punktów sprzedaży.”

To jednak nie koniec zaskakujących informacji. Szczęściarze, którym udało się kupić lody Friza postanowili dodatkowo na tym zarobić. W serwisie Allegro znajdziemy wiele aukcji i licytacji, w których do kupienia są… puste opakowania po lodach. Żeby tego było mało, ich ceny sięgają nawet kilku tysięcy złotych!

Spodziewaliście się, że lody Friza okażą się takim hitem?

źródło: Instagram Frizoluszek, Lodykoral, Dobrytygodniksadecki, money.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry