“Love Island 3” Caroline i Mati zamieszkają razem? Już podjęli decyzję!

14 kwietnia 2021
Przez: : M.S.

Zwycięzcy Love Island 3 podjęli decyzję co do swojej przyszłości. Czy Caroline i Mati zamieszkają razem? Zobaczcie, co na ten temat zdradziła zwyciężczyni randkowego reality-show.

Historia miłości Carolina i Mateusza z Love Island 3

3. edycja Love Island dobiegła końca i widzowie poznali w końcu zwycięzców programu. Decyzją fanów randkowego reality-show główna wygrana, czyli 100 tysięcy złotych trafiła w ręce Caroline i Mateusza, których związek zrodził się na oczach widzów. Carolina od razu wpadła w oko przystojnemu Matiemu, który nie mógł opędzić się od adoratorek w programie. Już na początku zwrócił uwagę większości Islanderek. Później, niemalże każda nowa uczestniczka zainteresowana była jego osobą.

Zobacz także: Kto wygrał program Love Island 3?

Mateusz na początku sparowany był z Walerią, jednak niedługo po tym sparował się z Aleksandrą. Po wejściu do willi Caroline, nie zastanawiając się długo, Mati zmienił obiekt swoich westchnień. Między piękną Kanadyjką, a jednym z najprzystojniejszych Wyspiarzy od razu mocno zaiskrzyło. Od pierwszych chwil Caroline na Wyspie Miłości do końca programu, Mateusz pozostał wierny swojej wybrance, mimo sporego zainteresowania ze strony innych Islanderek. Również CJ nie wyobrażała sobie pary z innym uczestnikiem. Widzowie na tyle zaufali Caroline i Matiemu, że mianowali ich zwycięzcami 3. edycji Love Island. Wyspa Miłości.

Caroline i Mati zamieszkają razem?

Po powrocie do Polski, zwycięzcy 3. edycji programu udzielili wywiadu reporterowi Pomponika, w którym wyznali, jakie mają plany na najbliższe miesiące. Zobaczcie, co wyznali!

Carolina zdradziła, że zamierza wrócić do Polski:

“Ja wracam do Polski… Mam teraz Matiego, który mieszka w Polsce. Chcę bardziej poznać polską kulturę, chcę zobaczyć Warszawę. Wracam do mojego miasteczka, żeby ogarnąć sprawy, ale później do Warszawy.”

Mati i Caroline zgodnie przyznali, że marzą o wspólnych wakacjach w Grecji:

“Chcemy jechać nad morze w Polsce oraz marzymy, by zwiedzić ciepły kraj razem. Najbardziej chcielibyśmy do Grecji”

Caroline dodała, że para prawdopodobnie zamieszka wspólnie w Warszawie, u Matiego:

“Jeśli chodzi o zamieszkanie, ja myślę, że będę w Warszawie dużo czasu spędzać u Matiego. Chcę iść z nim na siłownie, rolki. Chcę zwiedzać Warszawę z nim. Mam gdzie zamieszkać w Polsce, jednak bliżej Zakopanego więc to daleko”.

TUTAJ możecie obejrzeć fragment wywiadu.

Trzymamy zatem kciuki, by związek Caroline i Mateusza trwał jak najdłużej!

Źródło: Instagram Love Island, YoutTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej