Połącz się z nami

„Love Island 3”. Kto znajdzie się w finale?

kto bedzie w finale Love Island

Rozrywka

„Love Island 3”. Kto znajdzie się w finale?

Już w najbliższym odcinku dowiemy się, kto będzie w finale Love Island? Trudną decyzję podejmą sami uczestnicy.

Co wydarzyło się w Love Island?

Ostatni odcinek Love Island. Wyspa Miłości był wyjątkowo emocjonujący. Relacje między pięcioma parami, które oglądaliśmy na ekranach telewizorów, bardzo się zacieśniły. Niestety w wielkim finale znajdą się jedynie trzy pary, które zarówno głosami widzów, jak i islandersów mają największe szanse na miłość. Kilka dni temu zakończyło się głosowanie widzów. We wczorajszym odcinku w willi pojawiła się Karolina Gilon, co oznaczało, że uczestnicy musieli zgromadzić się w kręgu ognia. Karolina przekazała wyspiarzom, które pary zdobyły największą sympatię widzów. Najmniej głosów (5%) otrzymali Arsen i Angela, co oznaczało, że to właśnie oni musieli opuścić hiszpańską willę.

Zobacz także: Arsen i Angela odpadli z Love Island. Słowa wyspiarki zaskoczyły widzów.

Niestety odejście Arsena i Angeli nie będzie ostatnim. Prowadząca Love Island oznajmiła wyspiarzom, iż to oni wybiorą kolejną parę, która także będzie musiała pożegnać się z programem.

Kto będzie w finale Love Island?

Wielki finał trzeciej polskiej edycji Love Island. Wyspa miłości zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę 11 kwietnia widzowie wybiorą zwycięzców najnowszej edycji randkowego reality-show.

W najnowszym odcinku, który wyemitowany zostanie już dzisiaj wieczorem na antenie Polsatu o godz. 22.10 poznamy finalistów trzeciej edycji Love Island. Z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że Waleria i Piotr do opuszczenia programu prawdopodobnie wskażą Anię i Czarka, natomiast Caroline i Mati – Stellę i Piotrka. O tym, czy faktycznie któraś z tych par nie znajdzie się w finale, dowiemy się już niebawem.

Zdania internautów jak zwykle są podzielone.

„Stella i Piotr do domu nie nadają się już tam i to oni powinni odpaść”

„Wydaje mi się , że nie wyleci Ania z Czarkiem. Oni byli pokazali, że coś mówią i stoją, ale nadal w kręgu.”

Która z par Waszym zdaniem nie powinien znaleźć się w finale Love Island?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry