Połącz się z nami

„Love Island 3”: Natasha wyjawiła nieznane fakty! Tego nie pokazała telewizja!

Szokujące fakty zdradzone orzez Natashę z Love Island

Rozrywka

„Love Island 3”: Natasha wyjawiła nieznane fakty! Tego nie pokazała telewizja!

Jako pierwsza z hiszpańską wyspą musiała pożegnać się Natasha. Po powrocie do Polski odpowiedziała na kilka pytań internautów. Jedna z jej odpowiedzi bardzo zaskoczyła fanów programu. Natasha z ” LI” wyjawiła nieznane fakty. Tego nie pokazała telewizja.

Natasha odpadła z Love Island 3

Trzecia edycja „Love Island” swoją premierą miała 28 lutego. Od ponad tygodnia widzowie są świadkami wydarzeń z hiszpańskiej willi, w której początkowo zamieszkało pięć par. Jeszcze w ten sam dzień do ekipy dołączyło dwoje uczestników i w związku z tym nastąpiło przeparowanie. Po kilku dniach do willi wkroczyła kolejna uczestniczka, Caroline, która od razu zawróciła w głowie jednemu z mieszkańców, Mateuszowi.

Zobacz także: Natashę można było zobaczyć w innym programie.

Po tygodniu pobytu w willi z programem musiała pożegnać się jedna z pań. Jako pierwsza z „Love Island” odpadła Natasha, której nie udało się nawiązać bliższej relacji ze swoim partnerem Danielem.

Natasha w mocnych słowach o Danielu
Para „Love Island”- Natasha i Daniel

Relacja Natashy i Daniela

Natasha i Daniel parę tworzyli od początku programu. Zostali rozdzieleni jedynie na jeden dzień, gdy do willi wszedł Piotr i wybrał blondynkę na swoją partnerkę. Szybko jednak doszło do przeparowania i Waleria „odbiła” muskularnego uczestniczka Natashy i tej ponownie przypadł Daniel. Dziewczyna nie kryła swojego niezadowolenia z obecnego partnera, czym podpadła widzom.

Zobacz także: Mocne słowa Natashy o Danielu, widzowie oburzeni jej zachowaniem.

Internauci nie szczędzili słów krytyki pod adresem Natashy, która niezbyt pochlebnie ich zdaniem wypowiadała się na temat długowłosego uczestnika.

Internauci bezlitośni dla Natashy

Podczas rozmowy z Olą i Walerią, z ust Natashy wyszły dość niespodziewane słowa, które bardzo oburzyły fanów „Love Island”. Aleksandra oznajmiła, ze mogłaby być w parze z Danielem, gdyż jest dla niej bardzo miły, na co odpowiedziała Natasha:

„No nie wiem, dla mnie spanie z Danielem jest po prostu okropne. Nienawidzę z nim spać. To jest typ, do którego ja mam awersję, nienawidzę stylu takiego surferskiego, długich włosów, blondynów, no takich modeli, nie to jest dla mnie…aż mnie to wkur***no po prostu nie mogę, naprawdę… „

Przed kamerami natomiast wyznała, że Daniel totalnie nie jest w jej typie:

„Na pewno nie blondyn, a jeszcze on jest taką osobą, że na przykład nigdy bym nawet na niego nie spojrzała. A jeśli bym spojrzała to z takim „o booże”.”

Po tych słowach, w sieci aż zawrzało, a internauci nie pozostawili na uczestniczce suchej nitki.

Natasha z „LI” wyjawiła fakty, których nie pokazano w telewizji!

Jak się jednak okazuje relacja Daniela i Natashy najwyraźniej nie była taka, jak pokazała telewizja. Po powrocie do Polski, była Islanderka odpowiedziała na swoim InstaStory na kilka pytań dociekliwych fanów. Jedna z internautek zapytała Natashy, „czy działo się coś czego nie pokazali w tv, a chciałby się podzielić”, na co blondynka odpowiedziała zaskakująco:

„Całe dnie spędzaliśmy razem z Danielem, ale niestety nie zostało to pokazane”

Szokujące wyznanie Natashy, czego się nikt nie spodziewał, nie pokazano tego w telewizji
Wyznanie Natashy na temat relacji z Danielem

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry