Połącz się z nami

„Love Island 3” Piotr pokazał swoją metamorfozę. Możecie go nie poznać

piotr-z-love-island

Z życia gwiazd

„Love Island 3” Piotr pokazał swoją metamorfozę. Możecie go nie poznać

Piotr z Love Island pokazał swoim fanom stare zdjęcie. Metamorfoza uczestnika reality-show zrobiła ogromne wrażenie na internautach.

Piotr i Stella

Od finału trzeciej polskiej edycji Love Island. Wyspa miłości minęły już prawie trzy tygodnie. Po kilku emocjonujących tygodniach poznaliśmy zwycięzców randkowego reality-show. To widzowie zdecydowali, która para najbardziej zasługuje na wygraną i najwięcej ich głosów otrzymali Caroline i Mateusz.

Jedną z par, która w programie była ze sobą od samego początku, byli Stella i Piotr. Chociaż ich relacja w hiszpańskiej willi była wystawiona na próbę, islandersi jednogłośnie stwierdzili, że chcą pozostać parą. Ostatecznie pozostali uczestnicy nie dali im szansy na znalezienie się w finale. Wyspiarze stwierdzili, że para ta ma najmniejsze szanse na stworzenie prawdziwego związku, co w tamtej chwili oznaczało, że Piotr i Stella musieli opuścić program Love Island. Chociaż nie wszyscy wierzyli, że relacja ta przetrwa, para wróciła już do Polski i udowadnia, że połączyło ich prawdziwe uczucie.

Zobacz także: Stella i Piotr zdradzili plany na wspólną przyszłość

Jak kiedyś wyglądał Piotr z Love Island?

Zdecydowana większość uczestników trzeciej edycji Love Island bardzo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Chociaż fani reality-show nie mogą oglądać nowych odcinków Wyspy Miłości, mogą śledzić losy byłych wyspiarzy za pośrednictwem Instagrama.

Właśnie ostatnio Piotr, podzielił się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, na którym pokazał, jak kiedyś wyglądał. 36-latek na co dzień pracuje jako trener personalny, ale nie zapomina także o swojej sylwetce. Regularne i mocne treningi przyniosły oczywiście efekty, które widać na pierwszy rzut oka. Metamorfoza byłego wyspiarza zrobiła ogromne wrażenie na internautach, którzy swój zachwyt nad zmianą w wyglądzie Piotrka wyrazili w licznych komentarzach pod zdjęciem.

„Jestem pod wrażeniem! 🔥 Wielkie WOW”

„O kurła jaka zmiana”

Trudno nie zgodzić się z opiniami fanów Piotrka. Jego metamorfoza robi ogromne wrażenie.

źródło: Instagram Piotr Szczurek

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry