Połącz się z nami

„Love Island 4”: Aleksandra i Armando po programie planują ślub? Plany pary zaskakują

Jakie plany mają Aleksandra i Armando?

Rozrywka

„Love Island 4”: Aleksandra i Armando po programie planują ślub? Plany pary zaskakują

Finaliści czwartek edycji Love Island wyznali, że mają poważne zamiary. Aleksandra i Armando myślą już o ślubie? Ich wyznanie zaskakuje

Aleksandra i Adrian

Relacja Adriana i Aleksandry w programie Love Island była nieco wyboista. Piękna blondynka pojawiła się w hiszpańskiej willi dopiero w połowie trwania programu i od razu zawróciła w głowie Adrianowi. Mimo iż Armando był otwarty na poznawanie innych uczestniczek w programie, dotychczas nie mógł stworzyć żadnej poważnej relacji z żadną z islanderek. Dopiero gdy willi pojawiła się Aleksandra, Adrian był pewny, że to właśnie z nią jest w stanie stworzyć prawdziwy związek.

Aleksandra po odrzuceniu przez Arka, zbliżyła się do Adriana i tak właśnie zaczęło rodzić się pomiędzy nimi prawdziwe uczucie. Para dotrwała nawet do finału Love Island i decyzją widzów zajęła drugie miejsce.

Armando i Aleksandra planują ślub?

Mimo iż Adrian oraz Aleksandra nie wygrali programu, udowadniają, że to co połączyło ich w randkowym reality-show, jest prawdziwe. Co więcej, w jednym z ostatnich wywiadów, którego para udzieliła portalowi Plotek.pl, finaliści zdradzili, że myślą nawet o ślubie.

„Jeżeli tak jak teraz jestem pewien, że tworzymy relację, to w przyszłości, może trochę dalszej, bo wiadomo, że musimy wypracować pewną drogę, chciałbym, żeby to nastąpiło i żebyśmy powiedzieli sobie „tak” typowo oficjalnie”

Adrian zdradził, że wiara w jego życiu pełni bardzo istotną rolę, dlatego w przyszłości chciałby wziąć również ślub.

„Ślub mocno trzyma się z wiarą, więc chciałbym, żeby to było podkreślone” – dodał dla Plotek.pl Armando

Podobnego zdania jest także Aleksandra. Finalistka Love Island podkreśliła w wywiadzie, że jeśli ich relacja przetrwa i nadal będą tworzyć udany związek, to z pewnością także chciałaby wziąć ślub i mieć dzieci z partnerem.

„Ja jestem tradycjonalistką i to podtrzymuję. Jeżeli miałabym przyszłość tworzyć z Adrianem, to na pewno byłby to ślub, ale to oczywiście z jego inicjatywy musiałoby wyjść- wyznała uczestniczka czwartej edycji „Love Island”. Jeżeli chodzi o ślub i dzieci, to jest to, co bym na pewno chciała mieć” – wyznała Aleksandra

Aleksandra i Adrian z Love Island
Aleksandra i Adrian po finale Love Island

Myślicie, że związek Aleksandry oraz Adriana przetrwa i niedalekiej przyszłości para stanie na ślubnym kobiercu?

źródło: Plotek.pl/ Instagram Love Island/Instagram Ola Stręk

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry