Połącz się z nami

„Love Island 4”: Dlaczego nie można oglądać odcinków na platformie Ipla? Widzowie są wściekli

Gdzie oglądać Love Island?

Rozrywka

„Love Island 4”: Dlaczego nie można oglądać odcinków na platformie Ipla? Widzowie są wściekli

Dotychczas fani reality-show Love Island mogli oglądać odcinki swojego ulubione reality-show na platformie Ipla. Pierwszy odcinek nie został jednak wyemitowany w sieci, co spowodowało wściekłość internautów.

Love Island

Uwielbiane reality-show stacji Polsat już ruszyło. Czwarty sezon Love Island. Wyspa miłości, ku zadowoleniu widzów, wrócił na ekrany. W pierwszym odcinku programu poznaliśmy nowych wyspiarzy, którzy zamieszkali w hiszpańskiej willi.

Przez kilka tygodni będziemy śledzić losy uczestników Love Island 4, którzy przed kamerami szukać będą miłości. Single i singielki będą dobierać się w pary. lecz co jakiś czas w willi pojawiać będą się nowi uczestnicy. Osoby, które zostaną bez pary, będą musiały pożegnać się z programem.

W pierwszym odcinku Love Island islandersi dobierali się w pary. Tym razem po raz pierwszy wybór należał do kobiet. Ostatecznie Paulina sparowana została z Wiktorem, Klaudia z Adrianem, Angelika z Jędrkiem, Andzia z Andrzejem, a Magda z Kacprem. Wkrótce ich relacje mogą ulec zmianie, gdyż w nowym odcinku w willi pojawią się nowi uczestnicy.

Zobacz także: Wiadomo, jak kim jest nowy uczestnik Love Island.

Ipla znika z sieci

Już w trakcie emisji pierwszego odcinka Love Island. Wyspa miłości internauci narzekali, że nie mogli zobaczyć materiału na Ipli.


„Czemu na ipli nie ma?”
„Czemu nie mogę znaleźć na ipli?”
– pytali zawiedzeni internauci

Okazuje się, że nie była to żadna awaria, a spowodowane jest to tym, że platforma ta 1 września zmienia się w Polsat Go.

Także na oficjalnym profilu programu pojawiła się informacja o tym, gdzie od teraz oglądać będzie można odcinki Love Island. Poza stacją Polsat gdzie ponownie premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku oraz w niedziele, przygody wyspiarzy do obejrzenia będą właśnie na platformie Polsat Go, zaraz po emisji odcinka w telewizji.

„Gdybyście mieli wątpliwości gdzie i o której nas oglądać 😉

📺 w Polsacie od pn-pt i w niedzielę o 22:10

💻 📱 w @polsat_go za darmo zaraz po emisji na antenie Polsatu” – czytamy

źródło: Instagram Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry