“Love Island 4”: Kogo wybrał Szymon? To koniec oficjalnego związku!

16 września 2021
Przez: : M.S.

Kolejne emocje w Love Island! Związek Arka i Andzi rozpadł się! Nadszedł dzień wyboru partnerki przez nowego uczestnika. Kogo wybrał Szymon?

Rozstanie Andzi i Arka

Chociaż wydawać, by się mogło, że po ostatnim przeparowaniu nastanie spokój i harmonia w związkach Islandersów, tak się jednak nie stało. Pomiędzy partnerami jednej z najsilniejszych par doszło do ostrej wymiany zdań, a ich związek zawisł na włosku. Jak potoczyły się losy Andzi i Arka! Tego się nikt nie spodziewał!

Podczas ostatniego przeparowania Andzia i Arek ogłosili, że są pierwszą oficjalną parą na Wyspie Miłości. Chociaż tego wieczoru oboje wydawali się bardzo szczęśliwi, już dzień później pomiędzy zakochanymi doszło do ostrej kłótni. Andzia poczuła się przytłoczona i wyznała, że dusi się w związku z Arkiem. Mężczyzna natomiast pożalił się, że jego partnerka widzi w nim jedynie wady. Słowa te przelały czarę goryczy i związek Andzi i Arka stanał pod wielkim znakiem zapytania.

Po tych wydarzeniach i po obejrzeniu zwiastuna kolejnego odcinka, wielu fanów programów obawiało się, że ich ulubieniec rozstanie się z Andzią i zrezygnuje z dalszego udziału w Love Island 4. Czy obawy internautów potwierdziły się?

Zobacz także: Arek odejdzie z Love Island 4?

W związku Andzi i Arka nadal nic się nie poprawiło, co więcej najsilniejsza para, po kolejnej ostrej wymianie zdań, zdecydowała się rozstać. Co dalej ze związkiem Andzi i Arka?

Kogo wybrał Szymon?

Na następny dzień Szymon musiał dokonać wyboru. Nowy uczestnik zdecydował, że jego partnerką będzie Ola. Wybór nowego uczestnika nie zaskoczył nikogo.

Jak wynika z zapowiedzi kolejnego odcinka do willi wkroczą dwie piękne blondynki. Czy którejś z nich uda się oczarować Arka?

Źródło: polsat, Instagram Love Island 4

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz