Połącz się z nami

„Love Island 4”: Kolejna para z willi miłości to zrobiła! Ich relacja przetrwa po programie? [WIDEO]

Aleksandra i Adrian z Love Island.

Rozrywka

„Love Island 4”: Kolejna para z willi miłości to zrobiła! Ich relacja przetrwa po programie? [WIDEO]

Już w niedzielę 10 października poznamy zwycięzców czwartej edycji Love Island. W wielkim finale znalazły się trzy pary – Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej oraz Aleksandra i Adrian. Choć randkowe reality-show dobiega końca to przed widzami jeszcze sporo emocji. Jak się okazuje, jeden z duetów postanowił pójść krok dalej. Czy ten związek ma szansę przetrwać poza murami hiszpańskiej willi?

Love Island 4

Miłosne reality-show, które podbiło serca widzów po raz czwarty pojawiło się na naszych ekranach 31 sierpnia. Przez kilkanaście tygodni poznaliśmy wiele pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn, którzy liczyli na to, że to właśnie w Love Island znajdą swoją drugą połówkę. Choć nie wszyscy wyszli z willi z partnerem u swojego boku, to na pewno zapamiętają tę przygodę do końca życia.

Zobacz także: Brat Wiktora to jego klon! Zobaczcie zdjęcia!

Love Island 4
Uczestnicy Love Island 4.

Tuż przed wielkim finałem willę miłości opuścili Arek i Laura, a następnie Alex i Jurek. Tym samym poznaliśmy trzy finałowe pary. Zwycięzcy programu stanął również przed wyborem – pieniądze albo miłość. Jak do tej pory każda zwycięska para wybierała uczucie i dzieliła się wygraną. Czy tak samo będzie tym razem? Wiele na to wskazuje, ponieważ przed finałowym starciem każdy z duetów stanie naprzeciwko siebie i wyzna, co tak naprawdę urzekło go w drugiej osobie.

Na Instagramie Love Island pojawiły się już nagrania każdej z finałowych par i jak się okazuje, jeden z duetów postanowił pójść krok dalej!

Wyznanie miłości Aleksandry i Adriana

Zaznaczymy, że pierwsza para, która na Wyspie Miłości powiedziała te magiczne słowa byli Magda i Wiktor. Tym razem to Aleksandra i Adrian dali się ponieść chwili i z ich ust również padły słowa “kocham Cię”.

“Kochany Maluszku, przychodząc na Wyspę Miłości byłem otwarty na nowe uczucia, lecz z każdym dniem traciłem nadzieję. I wtedy pojawiłaś się ty. Zdałem sobie sprawę, że moje uczucie do ciebie jest prawdziwe. Dzięki tobie odnalazłem cel w życiu. A stałaś się nim ty. I dziś chce powiedzieć coś więcej… Kocham cię!”- wyznał Aleksandrze Adrian.

Trzeba przyznać, że Aleksandra i Adrian nie mieli łatwej drogi, aby stworzyć związek. Przypomnijmy, że dziewczyna wchodząc do willi swoje uczucia ulokowała w Arku, który zawiódł jej zaufanie wracając z Casa Amor z Laurą. Czy wyboista droga Aleksandry i Adriana będzie początkiem czegoś więcej? Tego im życzymy.

Jak myślicie, która para wygra czwartą edycję Love Island?

Źródło: Instagram Love Island.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry