,,Love Island 4’’: Ola Kot ostro o Andrzeju! Co wywołało taką reakcję prezenterki?

30 września 2021
Przez: : KS

Nie bez powodu widzowie twierdzą, że czwarta edycja Love Island. Wyspa miłości jest jedną z najbardziej emocjonujących w historii programu. Wydarzenia w Casa Amor wywróciły niektóre relacje do góry nogami. O zachowaniu Islanderów aż huczy w sieci. Ola Kot ostro skomentowała zachowanie Andrzeja!

Relacja Pauliny i Andrzeja

Nietrudno zauważyć, że od samego początku relacja Pauliny i Andrzeja z Love Island 4 nie należy do najłatwiejszych. Oprócz tego, piękna Islanderka nie ukrywa, że trudno jej przełamać barierę okazywania emocji oraz otworzyć się na któregoś z mężczyzn.

Jednakże, Andrzej niemalże od samego początku uparcie walczy o względy Wyspiarki. Mimo, iż podczas pobytu w Casa Amor dostał od niej list, nie zdecydował się stworzyć relacji z żadną z nowych uczestniczek i do willi wrócił sam.

Mężczyzna nie krył łez, kiedy zobaczył, że jego ukochanej w Kręgu Ognia towarzyszy inny mężczyzna. W związku z czym, sama Paulina zaczęła mieć wątpliwości, czy aby na pewno podjęła słuszną decyzję.

Zobacz także: Widzowie krytykują zachowanie Arka z Love Island 4

Ola Kot ostro o Andrzeju

W sieci pojawiają się różne opinie na temat relacji Andrzeja i Pauliny. Głos w tej sprawie zabierają także osoby znane. Między innymi, o zachowaniu Andrzeja wypowiedziała się prezenterka Ola Kot, której zdecydowanie nie spodobały się słowa, które padły z ust mężczyzny.

Ola Kot o Andrzeju
Ola Kot krytykuje Andrzeja

Z jej opinią zgodziła się część fanów programu, przyznając, że Andrzej posunął się za daleko chcąc wywołać w Paulinie poczucie winy. Zdaniem niektórych, można traktować to nawet jako szantaż emocjonalny.

Oto niektóre z komentarzy widzów:

,,Andrzej przesadza… Co za szantaż emocjonalny 🤢🤮

,,’ moi rodzice jak to zobaczą to pęknie im serce ‘ – nie no hit… Andrzej! Chłopie ,ogarnij się !!”

,,Ech niepotrzebny ten tekst o rodzicach :/ typowa manipulacja. Przecież od początku było widać, że dziewczyna go nie chce

Uważacie, że Andrzej zasłużył sobie na tak mocne słowa? Czy zakochany mężczyzna ma jeszcze szanse zbudować związek z Pauliną?

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz