“Love Island 4”: Paulina zostawiła Andrzeja dla Mateusza! Już żałuje swojej decyzji! Wróci do byłego partnera?

29 września 2021
Przez: : M.S.

Po Casa Amor Paulina zdecydowała, że chce dać szansę Mateuszowi, natomiast Andrzej wrócił sam, co bardzo zaskoczyło piękną Islanderkę. Czy Paulina żałuje swojej decyzji? Czy Andrzejowi uda się ją do siebie przekonać?

Paulina wybrała Mateusza w Love Island 4

Casa Amor w 4. edycji Love Island nieźle namieszało. Dotychczasowe pary wystawione zostały na ogromną próbę. Zdecydowanie rozstanie bardziej przeżyły dziewczyny, które nie ukrywały, że bardzo tęsknią za swoimi partnerkami. Szczególnie zaniepokojona była Aleksandra, której Arek nie zostawił żadnego prezentu. Jak się jednak okazało jej obawy były słuszne, gdyż Arek z Casa Amor wrócił w towarzystwie Laury. Aleksandra bardzo przeżyła powrót swojego partnera.

Zobacz także: Przeparowanie po Casa Amor!

Casa Amor okazał się pechowy również dla Andrzeja. Przypomnijmy, że Paulina wysłała mu list, w którym wyznała, że nic do niego nie czuje. Mimo to mężczyzna nie zdecydował się na wybór żadnej innej kobiety z Casa Amor i do willi wrócił sam, co bardzo zaskoczyło Paulinę i wzbudziło w niej wyrzuty sumienia, gdyż ona wybrała Mateusza. 27-latek przyznał, że spodziewał się takiej sytuacji, ale postąpił z zgodzie ze swoim sumieniem. Jego słowa bardzo dotknęły Paulinę, która wyszeptała do Andrzeja, że żałuje swojej decyzji, dając tym samym swojemu byłemu partnerowi złudną nadzieję.

Paulina wróci do Andrzeja?

Wiele wskazuje na to, że Andrzej tak łatwo się nie podda. W zwiastunie programu możemy zauważyć, że mężczyzna będzie grał emocjonalnie na swojej ukochanej. Czy mężczyźnie uda się przekonać do siebie Paulinę, która tym razem zraniłaby Mateusza? Jak będzie wyglądała relacja ślicznej Islanderki i jej byłego partnera? Być może Paulina zorientowała się, że Andrzej jest bardzo w niej zakochany i zdecyduje się dać szansę tej relacji?

Paulina i Andrzej wrócą do siebie?
Love Island 4, day26, Polsat/Piotr Filutowski

Zachowanie Islanderki nie spodobało się internautom, którzy po raz kolejny nie mogą znieść niezdecydowania Pauliny. Wielu twierdzi, że ukochana Andrzeja powinna opuścić program, bo tylko miesza mężczyznom w głowach. Wielu fanów programu wyraziło swoje współczucie dla Andrzeja:

“Szkoda, szkoda Andrzeja.. mam nadzieje, ze ułoży sobie życie 🙂”

“Od niego bije takie ciepło :/ szkoda mi goo”


“Najsmutniejsze co dzisiaj zobaczylam 😢”

“Biedny Andrzej”

Myślicie, że ta para ma jeszcze szansę na wspólną przyszłość?

Źródło: polsat, materiały prasowe, Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz