Połącz się z nami

„Love Island 4”: W sieci znajdziecie pikantne fotki Magdy. Odważnie i z klasą

Uczestniczka Love Island 4 na odważnych zdjęciach

Z życia gwiazd

„Love Island 4”: W sieci znajdziecie pikantne fotki Magdy. Odważnie i z klasą

Za nami premiera nowego sezonu Love Island 4, na którą czekało wielu widzów i fanów tego reality-show. Wśród Islandersów poznaliśmy atrakcyjną Magdę Lichotę, która jak wiele innych osób prowadzi aktywnie swój Instagram. Na profilu uczestniczki czwartej edycji programu znajdziecie odważne fotki z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Ujęcia te choć odważne zrobione są z wielką klasą. Zobaczcie!

Love Island nowa edycja

Za nami premierowe odcinki czwartej edycji uwielbianego programu typu reality-show Love Island. Wyspa miłości. Islandersi po raz kolejny wyjechali do gorącej Hiszpanii, gdzie zawalczą o miłość. Tym razem zamieszkali w nowej willi, jednak zasada programu wciąż pozostaje niezmienna – single wracają do domu!

W gronie uczestników jak zwykle pojawiło się wiele atrakcyjnych kobiet i mężczyzn, którzy wyróżniają się swoimi świetnymi sylwetkami, pociągającymi krągłościami czy niebanalną urodą. Wśród nowej ekipy znajduje się Magdalena Lichota.

Gorące fotki uczestniczki reality-show

Magda ma 28 lat i na co dzień mieszka w Warszawie, ale wiele czasu spędza również w Katowicach. Choć pracuje w branży IT jej marzeniem jest podbić rynek muzyczny. Do programu zgłosiła się z nadzieją na znalezienie miłości. W ostatnim związku była ponad 6 lat temu. Czy odnajdzie miłość? Tego dowiemy się już niebawem.

Zobacz także: Premierowy odcinek Love Island. Poznajcie pierwsze pary

Uczestniczkę reality-show znajdziecie na portalu Instagram, a tam jej gorące fotki. Mocno stąpająca po ziemi uczestniczka Love Island 4 nie boi się odważnych zdjęć, które dumnie prezentuje w sieci. Fotografie te w większości pochodzą z profesjonalnych sesji i zrobione są z wyczuciem. Zobaczcie kilka z nich!

Magdalena Lichota - uczestniczka Love Island
Magda Lichota z Love Island 4

Jak podobają się Wam odważne fotki Magdy z Love Island 4? Naszym zdaniem jest na czym zawiesić oko!

Źródło: Instagram Magdy z Love Island 4, Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry