“Love Island 4”: Znamy uczestników! Poznajcie ich bliżej! [ZDJĘCIA]

26 sierpnia 2021
Przez: : MC

Już wkrótce widzowie będą świadkami 4. edycji randkowe show – Love Island. Produkcja przedstawiła już pierwszych uczestników. Poznajcie ich bliżej!

Love Island

Love Island to wyjątkowa produkcja, ciesząca się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy uczestników. Prawdziwe uczucia, rywalizacja, miłosne intrygi i chęć wygranej to niezwykła mieszanka wybuchowa zapewniająca ogromne emocje. Na czym polega program? Uczestnicy łączą się w pary, a do zamieszkałej przez nich willi regularnie wprowadzają się kolejne osoby. Bohaterowie muszą wybierać między obecnymi partnerami, a nowymi uczestnikami. Osoby najmniej lubiane, zagrażające lub bez pary opuszczają program.

Za nami niezwykle emocjonujące 3 edycje Love Island. Pierwszy sezon wygrali: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, drugą: Julia Nowakowska i Dominik Grot, natomiast trzecią: Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk.

Zobacz także: Nowa willa uczestników Love Island to prawdziwa petarda

Uczestnicy nowego sezonu

Wielkimi krokami zbliża się premiera 4. edycji randkowego show. Z oficjalnych informacji dowiadujemy się, że pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany już 30 sierpnia na antenie stacji Polsat. Kogo zobaczymy w najnowsze edycji? Produkcja skutecznie buduje napięcie związane z 4. edycją i sukcesywnie zdradza kolejne szczegóły. Tym jednak razem na oficjalnym Instagramie produkcji zaprezentowano pierwszych uczestników!

Andrzej Majchrzak

Pierwszym z nich jest 32-letni sportowiec, który sam o sobie mówi, że nie jest typem podrywacza. Wręcz przeciwnie! Uważa, że jest bardzo skromny. Mamy nadzieję, że udział w programie otworzy go na nowe relacje i przede wszystkim – na prawdziwą miłość!

Paulina Szczuc

Kolejno produkcja przedstawiła swoim widzom pierwszą kobietę! Jest nią uwodzicielska piękność, która wykorzystuje swój uśmiech do zwrócenia na siebie uwagi. Paulina ma 25 lat.

“Gdy chce zwrócić na siebie uwagę, rzuca zalotnie spojrzenia i uśmiecha się 😍 Kogo oczaruje swoim uśmiechem na Wyspie Miłości?🤔” – czytamy na Instagramie.

Magda Lichota

Kolejną bohaterką najnowszego sezonu jest odważna 28-latka, która nie boi się ryzyka.

“28-latka, która nie boi się podejmować ryzyka i niekonwencjonalnych decyzji ✌️ Na Wyspie Miłości ta cecha może się przydać 🙌” – czytamy o uczestniczce na Instagramie produkcji.

Adrian Wdowiak

Przystojny brunet ma 24 lata. Nigdy nie doświadczył prawdziwej miłości, dlatego przyszedł czas to zmienić. Jest detalistą i i nie ukrywa, że ma wysokie wymagania.

Angelika “Andzia” Sękowska

27 latka mieszka w Szczecinie i nie boi się żadnej pracy. Jest szkoleniowcem od przedłużania rzęs i fotomodelką. Lubi zmiany. Ostatnio nie tylko rzuciła partnera, ale również zrezygnowała z pracy.

Kacper Grzeszczak

29 latek jest specjalistą ds. logistyki. Kocha akrobatykę i street workout. Jego największym idolem w dzieciństwie był Jackie Chan. Ukończył szkołę gastronomiczną. Lubi komedie romantyczne przy których szybko się wzrusza. Był w dwóch poważnych związkach, a jednej z byłych partnerek nawet się oświadczył. Szuka szczupłej, opalonej blondynki z poczuciem humoru.

Klaudia Gronowska

Kolejna z uczestniczek nie uznaje przygód na jedną noc. Jest zwariowana i romantyczna. Nie ukrywa, że bywa zazdrosna. Jej facet musi być spontaniczny i mieć poczucie humoru.

Andrzej “Jędrek” Brzeziński

Następny przystojniak marzy o medalu olimpijskim, bo od lat uprawia kajakarstwo górskie. Liczy, że na Wyspie Miłości znajdzie tę jedyną.

Angelika Kramer

Szalona imprezowiczka, która zawsze mówi to co myśli. Do udziału w Love Island namówiła ją mama. Jak mówi, w programie szuka prawdziwego księcia z bajki.

Wiktor Biernacki

Ostatni uczestnik wprost sprzed ołtarza trafił na Wyspę Miłości. W poprzednim związku żył pod pantoflem, dlatego teraz szuka kobiety, która go wesprze i zrozumie. Jest ambitnym gadułą lubiącym sport oraz typem zdobywcy.

Przypominamy, że premiera 4. edycji Love Island odbędzie się już 30 sierpnia! Będziecie oglądać?

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej