“Love Island 4”: Związek Pauliny i Andrzeja to zwykła ustawka? Widzowie kipią ze złości

5 października 2021
Przez: : J.J

W Love Island 4 nie ma miejsca na nudę. Produkcja i uczestnicy wciąż zapewniają widzom nie lada emocje. Najwięcej jest wokół Pauliny i Andrzeja. Czy widzowie mają rację, że ich relacja jest ustawiona a intencje nieszczere? Zobaczcie, co dzieje się w sieci.

Ostatnie wydarzenia w hiszpańskiej willi

We wczorajszym odcinku Love Island 4 sporo się działo. Zamieszanie wywołało pojawienie się w willi Karoliny Gilon, która swoją obecnością zaskoczyła uczestników.

Wszystkie pary zgromadziły się w Kręgu Ognia, a prowadząca ogłosiła im, że jedna z par musi pożegnać się z programem. Decyzję tę podjęli widzowie, którzy stwierdzili, że najmniejsze szanse na miłość mają Laura i Arek.

Zobacz także: Laura i Arek odpadli z Love Island 4

Związek Pauliny i Andrzeja z Love Island 4

Nie bez powodu relacja tej dwójki wzbudza największe zainteresowanie widzów, jednocześnie wywołując medialny szum. Andrzej i Paulina od początku mieli się ku sobie, choć ich relacja nie była usłana różami. Uczestniczka Love Island, nie do końca była pewna swoich uczuć, dlatego, kiedy Andrzej wyruszył z zresztą męskiej załogi do Cama Amor napisała mu list, wyznając, że nic do niego nie czuje, tym samym kończąc relację.

Andrzej, wracając do willi był sam. Nie zdecydował się ocalić żadnej z nowych uczestniczek, będąc ciągle wierny Paulinie. Ta jednak zdecydowała się na Mateusza. Kiedy zobaczyła Andrzeja, bez żadnego towarzystwa szybko pożałowała swojej decyzji.

Ostatecznie Paulina i Andrzej przerpowadzili szczerą rozmowę dając sobie jeszcze jedną szansę. Paulina przyznała, że choć początkowo czuła się przytłoczona nowym związek, kiedy chwilowo odpuściła zrozumiała, że mogłaby stracić Andrzeja, czego by nie chciała.

Reakcja internautów

Wielu widzów Love Island 4 nie wierzy w prawdziwość relacji tej dwójki. Ostatnia decyzja, z której wynikało, że to Laura i Arek opuszczają program rozwścieczyła fanów programu. Wielu z nich uważa, że to nie oni zasługiwali na pożegnanie się z reality-show a Andrzej i Paula, których związek jest zwykłą ustawką. To tylko kilka z licznych komentarzy:

„Specjalnie ustawione głosowanie która para ma wejść do finału żeby czasem Andrzej z Paulina nie odpadli to już robi się żenujące ….”

„To sa jakies jaja 😂 Paulina i Andrzej wzbudzaja emocje, fakt, ale tylko te negatywne. Won do domu.”

„Ja podziękuję za oglądane tej ustawki, może oni mają jakiś innych widzów”

“Szanowna Produkcjo ,a kto tu uwielbia Paulinkę i Andrzeja , jakoś po większości komentarzy tego tu nie widać.”

“Ale ustawka, szok !!! Śmiem wątpić, że głosy widzów coś znaczą 😌 ciężko się ogląda taki program rozrywkowy gdzie jest pewne kto wygra # Jestem rozczarowana 😢😢😢”

Andrzej i Paulina z Love Island 4

A Wy, wierzycie w szczere intencje Andrzeja i Pauliny, a może podzielacie zdanie internautów?

Źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz