,,Love Island 5’’: Doda ostro o Oliwii! Wszystko przez całuśną konkurencję!

15 marca 2022
Przez: : KS

Piąta edycja Love Island z odcinka na odcinek nabiera tempa! Uczestnicy poznają się coraz lepiej, a co za tym idzie, coraz odważniej zachowują się podczas przygotowanych dla nich zadań. Podczas jednego z nich, Dodzie w pamięć zapadło zachowanie Oliwii, czego nie omieszkała skomentować w sieci!

Oliwia Love Island 5

Love Island to program, który cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę mogą oni niemal na bieżąco śledzić wydarzenia w hiszpańskiej willi. Trzeba przyznać, że wraz z upływem czasu atmosfera robi się w niej coraz bardziej gorąca!

Oliwia Chomentowska to jedna z uczestniczek piątej edycji Love Island. Wyspa miłości, która wzbudza największe emocje wśród widzów i internautów. Jedni mocno trzymają kciuki za jej poszukiwania tego jedynego, natomiast drudzy nie do końca pałają do niej sympatia.

Przypomnijmy, że niemal od początku 30-letnia trenerka personalna związała się z Konradem. Jako pierwsi zaczęli również zachowywać się jak para, a także mieli szansę zwiedzić kryjówkę i przeżyć chwilę prywatności.

Zobacz także: Trzy nowe uczestniczki weszły do Love Island 5!

Doda skomentowała zachowanie Oliwii

W 13. odcinku Love Island 5, na uczestników czekała kolejna z konkurencji przygotowanych przez produkcję. Mianowicie, każda z uczestniczek za zadanie miała obdarzyć wszystkich mężczyzn pocałunkiem. Islanderzy, którzy stali z zamkniętymi oczami musieli ocenić pocałunki dziewczyn.

Każda z pań najbardziej starała się zwłaszcza wobec uczestnika, który wzbudza jej największe zainteresowanie. Oczywiście, nie wszystkie zdecydowały się na odważny pocałunek, choć i takich nie brakowało.

W tę rolę najbardziej wczuła się właśnie Oliwia, co nie uciekło uwadze Dody. Wokalistka pod zdjęciem na oficjalnym profilu Love Island zamieściła następujący komentarz:

Doda o Oliwii z Love Island
Komentarz Dody

Jej słowa znalazły również uznanie wśród innych internautów, którzy przyznali jej rację.

Zgadzacie się z opinią Dody? Myślicie, że Oliwia naprawdę potraktowała tę konkurencję zbyt odważnie?

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej