„Love Island 5”: Jakub Castillo przeszedł totalną metamorfozę. Na starych zdjęciach jest nie do poznania

17 marca 2022
Przez: : W.M.

Jakub Castillo jest kolejnym uczestnikiem Love Island, który dołączył do pozostałych meiszkanćow hiszpańskiej willi. Przystojny 32-latek zrobił ogromne wrażenie na Islanderkach i widzach. Okazuje się ze nowy uczestnik reality-show kiedyś wyglądał zupełnie inaczej.

Jakub Castillo
Jakub z Love Island 5

Zaskakujące przeparowanie

W willi Love Island emocje sięgają zenitu. Uczestnicy reality-show zaskakiwani są każdego dnia i nie mogą narzekać na brak wrażeń. Niedawno do Wyspiarzy dołączyli trzy piękne uczestniczki a niedługo później w willą pojawiała się Karolina Gilon i ogłosiła kolejne przeprowanie.

Zaskoczeni uczestnicy nie spodziewali się jednak, że do ich grona dołączy dwóch nowych Islandersów. Jako pierwszy pojawił się Daniel, który od razu musiał wybrać dla siebie partnerkę. Odważny 23-latek wprawił w zdumienie zarówno uczestników, jak i prowadzącą i wybrał dotychczasową partnerkę Konrada – Oliwię.  

Wybór kolejnego nowego uczestnika też nie przeszedł przez echa. Jakub z pełna świadomością stwierdził, że Julka jest jego ideałem i to właśnie ona została jego partnerką.

Zobacz także: Kim jest Jakub Castillo z Love Island?

Włodek ku sporemu zaskoczeniu ponownie sparował się z Anią, Kuba wybrał Josie, Łukasz Patrycję, a Konrad Roksanę. Oznaczało to, że Louise została singielką i musiała pożegnać się z programem i opuścić hiszpańską willę.

Metamorfoza Jakuba Castillo

Pojawienie się Jakuba w Love Island wywołało sporo zamieszania. Przystojny uczestnik na swoją partnerkę wskazał Julkę i przyznał, że dziewczyna jest jego ideałem.

Castillo jest jednym z najstarszych uczestników reality-show. Mężczyzna ma 32 lata i pochodzi z Torunia, gdzie także pracuje. Okazuje, ze swoją nietypowa urodę zawdzięcza korzeniom, gdyż jego ojciec jest Kolumbijczykiem. Jakub przyznał także przed kamerami, że jest rozwodnikiem i ma córeczkę.

Nie da się ukryć, że 32-latek może sporo namieszać wśród uczestników Love Island. Okazuje się, że przystojny Jakub jeszcze do niedawna wyglądał zupełnie inaczej. Dziś umięśniony i pewny siebie Castillo nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Zobaczcie, jak zmienił się nowy uczestnik Love Island.

Jak zmienił się Jakub z Love Island?
Jakub z Love Island kiedyś

Co myślicie o metamorfozie Jakuba z Love Island? Robi wrażenie?

źródło: Instagram Jakuba Castillo/Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej